Strona 4 z 8
Wyników 109 - 144 z 276

daleki wschód

4304

WAZA Z PTAKAMI, Chiny, poł. XX w.

Porcelana farby naszkliwne, złocenie, wys. 57 cm
Cena: 1416,00 zł
4304

Cena: 1416,00 zł
3643

SARASWATI, Tajlandia, XX w.

Brąz, złocenie, 19 x 16 x 10 cm
Cena: 1416,00 zł
3643

SARASWATI, Tajlandia, XX w.

Cena: 1416,00 zł
31481

TRZECH WOJOWNIKÓW, Benin, XIX/XX w.

Brąz, 18 x 15,5 cm
Cena: 1416,00 zł
31481

Cena: 1416,00 zł
2936

DUNGCHEN, Chiny lub Tybet, XIX/XX w.

Róg, srebro, turkusy, dł. 33 cm
Cena: 1380,00 zł
2936

Cena: 1380,00 zł
4353

WAZKA Z ŻURAWIEM I JELENIEM, Japonia, pocz. XX w.

Brąz, wys. 13 cm
Cena: 1180,00 zł
4353

Cena: 1180,00 zł
3496

POJEMNIK, Chiny, XVIII w.

Mosiądz, dł. 14 cm
Cena: 1180,00 zł
3496

POJEMNIK, Chiny, XVIII w.

Cena: 1180,00 zł
4084

POLOWANIE NA ANTYLOPY, Indie, XVIII / XIX w.

Miniatura, farby wodne, papier; 22 x 13 cm (arkusz)
Cena: 1180,00 zł
4084

Cena: 1180,00 zł
4079

POLOWANIE, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 1180,00 zł
4079

Cena: 1180,00 zł
3578

GANEŚA, Indie, XIX/XX w.

Brąz, wys. 19,5 cm
Cena: 1180,00 zł
3578

GANEŚA, Indie, XIX/XX w.

Cena: 1180,00 zł
3171

WAZON Z PEJZAŻEM, Chiny, ok. 1970

porcelana, emaliowe farby naszkliwne, nadruk barwny, wys. 19 cm
Cena: 1180,00 zł
3171

Cena: 1180,00 zł
3462

TALERZ DEKOROWANY W SMOKI, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, dekoracja ryta, śr. 25,5 cm
Cena: 1180,00 zł
3462

Cena: 1180,00 zł
25163

SMOK I SZCZUR, Chiny, XIX/XX w.

Biały jadeit, śr. 7 cm
Cena: 1180,00 zł
25163

Cena: 1180,00 zł
28237

WAZA NA OFIARĘ, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 6,5 cm
Cena: 1150,00 zł
28237

Cena: 1150,00 zł
19129

ŚIWA, Indie, XIX w.

Brąz, wys.8,2 cm
Cena: 1150,00 zł
19129

ŚIWA, Indie, XIX w.

Cena: 1150,00 zł
19734

DURGA, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 7,5 cm
Cena: 1150,00 zł
19734

DURGA, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 1150,00 zł
23039

ŚIWA I PARWATI, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 11,5 cm
Cena: 1150,00 zł
23039

Cena: 1150,00 zł
240125

BÓG DŁUGOWIECZNOŚCI SHOULAO, Chiny, 1 poł. XX w.

Zwój, farby wodne papier, bordiura jedwabna
Cena: 1150,00 zł
240125

Cena: 1150,00 zł
3267

Czarna kamionka, oprawa cynowa
Cena: 1150,00 zł
3267

Cena: 1150,00 zł
2779

WAZON Z PTAKAMI, Japonia, XIX/XX w.

Brąz, wys. 21 cm
Cena: 1150,00 zł
2779

Cena: 1150,00 zł
25786

OPRAWA CUKIERNICY, Chiny, Honkg Kong, Wang Hing & Co, ok. 1900

Srebro, waga 156 g, wys. 6,5, śr. 13 cm
Cena: 1150,00 zł
25786

Cena: 1150,00 zł
2045

DEWI, Indie, pocz. XX w.

Marmur, polichromia, wys. 41,5 cm
Cena: 1150,00 zł
2045

DEWI, Indie, pocz. XX w.

Cena: 1150,00 zł
20585

GANEŚA, Indie, XX w.

Marmur, wys. 32 cm
Cena: 1150,00 zł
20585

GANEŚA, Indie, XX w.

Cena: 1150,00 zł
284-karmapati-pas-kobiecy-indie-xix-xx-w

KARMAPATI - PAS KOBIECY, Indie, XIX/XX w.

Srebro, waga 177,5 g; dł. 76 cm
Cena: 1150,00 zł

Cena: 1150,00 zł
20130706_141806_115

SZKATUŁKA, Chiny na rynek europejski, pocz. XIX w.

Srebro, próba 400; waga 456 g; 8 x 16 x 8 cm
Cena: 1150,00 zł
20130706_141806_115

Cena: 1150,00 zł
160-indoperska-lampka-oliwna-xviii-xix-w

INDOPERSKA LAMPKA OLIWNA, XVIII/XIX w.

Mosiądz, wys. 8, śr. 11,5 cm
Cena: 1035,00 zł

Cena: 1035,00 zł
32418

BRANSOLETKA, Chiny, 2 poł. XX w.

Złoto, próba 750, jadeit, śr. 7.5 cm
Cena: 977,00 zł
32418

Cena: 977,00 zł
136-cache-pot-chiny-xix-xx-w

CACHE-POT, Chiny, XIX/XX w.

Mosiądz, emalia komórkowa, wys. 12, śr. 18 cm
Cena: 977,00 zł
136-cache-pot-chiny-xix-xx-w

CACHE-POT, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 977,00 zł
Strona 4 z 8