CF Filtering & Search

Zresetuj wszystko

CF Filtering & Search wyszukiwarka

Strona 7 z 8
Wyników 217 - 252 z 273

daleki wschód

306859

WISZNU, Indie, XIX w.


Brąz, wys. 10 cm
Cena: 2300,00 zł
306859

WISZNU, Indie, XIX w.



Cena: 2300,00 zł
3042

LAKSZMI, Indie, XIX w.


Brąz, wys. 8 cm
Cena: 2300,00 zł
3042

LAKSZMI, Indie, XIX w.



Cena: 2300,00 zł
30369

LAKSZMI, Indie, XIX w.


Brąz, 10,5 cm
Cena: 2300,00 zł
30369

LAKSZMI, Indie, XIX w.



Cena: 2300,00 zł
27757

BÓG Z BARANIĄ GŁOWĄ, Indie, XIX w.


Brąz, wys. 10,5 cm
Cena: 2300,00 zł
27757

BÓG Z BARANIĄ GŁOWĄ, Indie, XIX w.



Cena: 2300,00 zł
27614

LAKSZMI NARAJANA, Indie, XIX w.


Brąz, wys. 8 cm
Cena: 2300,00 zł
27614

LAKSZMI NARAJANA, Indie, XIX w.



Cena: 2300,00 zł
272a

NANDI, Indie, XVIII w.


Brąz, dł. 4,5 cm
Cena: 2300,00 zł
272a

NANDI, Indie, XVIII w.



Cena: 2300,00 zł
270277

GANEŚA, Indie, XIX w.


Brąz, wys. 7 cm
Cena: 2300,00 zł
270277

GANEŚA, Indie, XIX w.



Cena: 2300,00 zł
2675

KRYSZNA, Indie, XVIII w.


Brąz, wys. 8,5 cm
Cena: 2300,00 zł
2675

KRYSZNA, Indie, XVIII w.



Cena: 2300,00 zł
31523

SERWIS DO HERBATY DEKOROWANY W SMOKI, Chiny, ok. 1980


Porcelana, farby naszkliwne złocenia
Cena: 2360,00 zł
31523

SERWIS DO HERBATY DEKOROWANY W SMOKI, Chiny, ok. 1980



Cena: 2360,00 zł
125-wazonik-z-galazka-chiny-xx-w

WAZONIK Z GAŁĄZKĄ, Chiny, XX w.


Jadeit, drewno (podstawka), wys. 14,5 cm Stan zachowania: ubytki
Cena: 2875,00 zł
125-wazonik-z-galazka-chiny-xx-w

WAZONIK Z GAŁĄZKĄ, Chiny, XX w.



Cena: 2875,00 zł
31029

PARWATI, Indie, XVIII / XIX w.


Brąz, wys. 12 cm
Cena: 2875,00 zł
31029

PARWATI, Indie, XVIII / XIX w.



Cena: 2875,00 zł
3058

DURGA, Indie, XIX w.


Brąz, wys. 13 cm
Cena: 2875,00 zł
3058

DURGA, Indie, XIX w.



Cena: 2875,00 zł
288487

LAKSZMI NARAJANA, Indie, XIX w.


Brąz, wys. 9,2 cm
Cena: 2875,00 zł
288487

LAKSZMI NARAJANA, Indie, XIX w.



Cena: 2875,00 zł
281675

SZASZTHI, Indie, XVIII w.


Brąz, wys. 15 cm
Cena: 2875,00 zł
281675

SZASZTHI, Indie, XVIII w.



Cena: 2875,00 zł
28096

WISZNU, Indie, XVIII w.


Brąz, wys. 14 cm
Cena: 2875,00 zł
28096

WISZNU, Indie, XVIII w.



Cena: 2875,00 zł
2791

KRYSZNA, Indie, XIX w.


Brąz, wys. 13 cm
Cena: 2875,00 zł
2791

KRYSZNA, Indie, XIX w.



Cena: 2875,00 zł
27559

SZASZTHI, Indie, XVIII w.


Brąz, wys. 17 cm
Cena: 2875,00 zł
27559

SZASZTHI, Indie, XVIII w.



Cena: 2875,00 zł
1841

HE XIANGU I LU DONGBIN, Chiny, XIX w.


Para figur, porcelana, farby naszkliwne, wys. 27 i 26,5 cm
Cena: 2950,00 zł
1841

HE XIANGU I LU DONGBIN, Chiny, XIX w.



Cena: 2950,00 zł
4334

BIAŁA TARA, Chiny lub Tybet, XIX/XX w.


Brąz, wys. 11,5 cm
Cena: 2950,00 zł
4334

BIAŁA TARA, Chiny lub Tybet, XIX/XX w.



Cena: 2950,00 zł
4206

PAR WAZ, Chiny, XIX w.


Porcelana, kobalt podszkliwny, wys. 30 cm
Cena: 2950,00 zł
4206

PAR WAZ, Chiny, XIX w.



Cena: 2950,00 zł
3245

NANDI, Indie, XIX w.


Brąz, 6,5 x 7 x 4,5 cm
Cena: 3220,00 zł
3245

NANDI, Indie, XIX w.



Cena: 3220,00 zł
23961

KALKIN, Indie, XIX w.


Brąz, wys. 15,5 cm
Cena: 3277,00 zł
23961

KALKIN, Indie, XIX w.



Cena: 3277,00 zł
19464

LAKSZMI NA SŁONIU, Indie, XVIII / XIX w.


Brąz, wys. 11 cm
Cena: 3450,00 zł
19464

LAKSZMI NA SŁONIU, Indie, XVIII / XIX w.



Cena: 3450,00 zł
19397

KALKIN, Indie, XIX w.


Brąz, wys. 13 cm
Cena: 3450,00 zł
19397

KALKIN, Indie, XIX w.



Cena: 3450,00 zł
187a1

ŚIWA, Indie, XIX w.


Plakieta, relief, brąz, 16,9 x 7,3 cm, kontra
Cena: 3450,00 zł
187a1

ŚIWA, Indie, XIX w.



Cena: 3450,00 zł
18472

WISZNU, Indie, XIX w.


Brąz, wys. 11 cm
Cena: 3450,00 zł
18472

WISZNU, Indie, XIX w.



Cena: 3450,00 zł
18269

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.


Plakieta, relief, brąz; 20 x 10,5 cm, kontra
Cena: 3450,00 zł
18269

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.



Cena: 3450,00 zł
3175

KRYSZNA, Indie, XVIII / XIX w.


Brąz, wys. 15,5 cm
Cena: 3450,00 zł
3175

KRYSZNA, Indie, XVIII / XIX w.



Cena: 3450,00 zł
2903

DURGA, Indie, XVIII w.


Brąz, wys. 10 cm
Cena: 3450,00 zł
2903

DURGA, Indie, XVIII w.



Cena: 3450,00 zł
28993

PARWATI, Indie, XVIII w.


Brąz, wys. 11,5 cm
Cena: 3450,00 zł
28993

PARWATI, Indie, XVIII w.



Cena: 3450,00 zł
2873

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.


Brąz, wys. 12,5 cm
Cena: 3450,00 zł
2873

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.



Cena: 3450,00 zł
28615

WISZNU, Indie, XVIII/XIX w.


Brąz, wys. 9 cm
Cena: 3450,00 zł
28615

WISZNU, Indie, XVIII/XIX w.



Cena: 3450,00 zł
28577

WISZNU, Indie, XIX w.


Brąz, wys. 16,5 cm
Cena: 3450,00 zł
28577

WISZNU, Indie, XIX w.



Cena: 3450,00 zł
2839

PARWATI, Indie, XVIII w.


Brąz, wys. 13,5 cm
Cena: 3450,00 zł
2839

PARWATI, Indie, XVIII w.



Cena: 3450,00 zł
Strona 7 z 8

Zapraszamy do naszych salonów