Zresetuj wszystko

Strona 5 z 8
Wyników 145 - 180 z 273

daleki wschód

2779

WAZON Z PTAKAMI, Japonia, XIX/XX w.

Brąz, wys. 21 cm
Cena: 1150,00 zł
2779

Cena: 1150,00 zł
3267

Czarna kamionka, oprawa cynowa
Cena: 1150,00 zł
3267

Cena: 1150,00 zł
240125

BÓG DŁUGOWIECZNOŚCI SHOULAO, Chiny, 1 poł. XX w.

Zwój, farby wodne papier, bordiura jedwabna
Cena: 1150,00 zł
240125

Cena: 1150,00 zł
23039

ŚIWA I PARWATI, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 11,5 cm
Cena: 1150,00 zł
23039

Cena: 1150,00 zł
19734

DURGA, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 7,5 cm
Cena: 1150,00 zł
19734

DURGA, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 1150,00 zł
19129

ŚIWA, Indie, XIX w.

Brąz, wys.8,2 cm
Cena: 1150,00 zł
19129

ŚIWA, Indie, XIX w.

Cena: 1150,00 zł
28237

WAZA NA OFIARĘ, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 6,5 cm
Cena: 1150,00 zł
28237

Cena: 1150,00 zł
25163

SMOK I SZCZUR, Chiny, XIX/XX w.

Biały jadeit, śr. 7 cm
Cena: 1180,00 zł
25163

Cena: 1180,00 zł
3462

TALERZ DEKOROWANY W SMOKI, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, dekoracja ryta, śr. 25,5 cm
Cena: 1180,00 zł
3462

Cena: 1180,00 zł
3171

WAZON Z PEJZAŻEM, Chiny, ok. 1970

porcelana, emaliowe farby naszkliwne, nadruk barwny, wys. 19 cm
Cena: 1180,00 zł
3171

Cena: 1180,00 zł
3578

GANEŚA, Indie, XIX/XX w.

Brąz, wys. 19,5 cm
Cena: 1180,00 zł
3578

GANEŚA, Indie, XIX/XX w.

Cena: 1180,00 zł
4079

POLOWANIE, Indie, XVIII / XIX w.

Miniatura, farby wodne, papier; 22 x 13 cm (arkusz)
Cena: 1180,00 zł
4079

Cena: 1180,00 zł
4084

POLOWANIE NA ANTYLOPY, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 1180,00 zł
4084

Cena: 1180,00 zł
3496

POJEMNIK, Chiny, XVIII w.

Mosiądz, dł. 14 cm
Cena: 1180,00 zł
3496

POJEMNIK, Chiny, XVIII w.

Cena: 1180,00 zł
4353

WAZKA Z ŻURAWIEM I JELENIEM, Japonia, pocz. XX w.

Brąz, wys. 13 cm
Cena: 1180,00 zł
4353

Cena: 1180,00 zł
2936

DUNGCHEN, Chiny lub Tybet, XIX/XX w.

Róg, srebro, turkusy, dł. 33 cm
Cena: 1380,00 zł
2936

Cena: 1380,00 zł
31481

TRZECH WOJOWNIKÓW, Benin, XIX/XX w.

Brąz, 18 x 15,5 cm
Cena: 1416,00 zł
31481

Cena: 1416,00 zł
3643

SARASWATI, Tajlandia, XX w.

Brąz, złocenie, 19 x 16 x 10 cm
Cena: 1416,00 zł
3643

SARASWATI, Tajlandia, XX w.

Cena: 1416,00 zł
4304

WAZA Z PTAKAMI, Chiny, poł. XX w.

Porcelana farby naszkliwne, złocenie, wys. 57 cm
Cena: 1416,00 zł
4304

Cena: 1416,00 zł
4235

WAZA, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, wys. 18,5, śr. 24 cm
Cena: 1475,00 zł
4235

WAZA, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 1475,00 zł
339 (3)

KRIS MALAJSKI, XIX/XX w.

KRIS MALAJSKI, XIX/XX w.
Cena: 1495,00 zł
339 (3)

KRIS MALAJSKI, XIX/XX w.

Cena: 1495,00 zł
31445

NAGA, Indie, XIX w.

Brąz, 4,5 cm
Cena: 1500,00 zł
31445

NAGA, Indie, XIX w.

Cena: 1500,00 zł
20101012_121210_131

Miska, Persja, okres kadżarski, 1. poł. XIX w.

Emalia malarska na miedzi, złocenie;
średnica 18 cm
Cena: 1553,00 zł
20101012_121210_131

Cena: 1553,00 zł
19865

ŚIWA Z PARWATI

Brąz, wys. 8 cm
Cena: 1725,00 zł
19865

ŚIWA Z PARWATI

Cena: 1725,00 zł
19593

GANEŚA, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 7,7 cm
Cena: 1725,00 zł
19593

GANEŚA, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 1725,00 zł
19292

GANEŚA, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 10,5 cm
Cena: 1725,00 zł
19292

GANEŚA, Indie, XIX w.

Cena: 1725,00 zł
18966

GANEŚA Z ŻONĄ, Indie, XIX w.

Brąz, wys.7 cm
Cena: 1725,00 zł
18966

GANEŚA Z ŻONĄ, Indie, XIX w.

Cena: 1725,00 zł
18887

GANEŚA Z RODZINĄ, Indie, XIX w.

Brąz, 5,5 x 8 x 6,1 cm
Cena: 1725,00 zł
18887

Cena: 1725,00 zł
3358

WAZA ZE SMOKIEM, Japonia, Meiji, k. XIX w.

Brąz, wys. 46 cm
Cena: 1725,00 zł
3358

Cena: 1725,00 zł
33021

THANKA-MANDALA, Nepal, XX w.

Olej, płótno; 43 x 33 cm
Cena: 1725,00 zł
33021

THANKA-MANDALA, Nepal, XX w.

Cena: 1725,00 zł
Strona 5 z 8