Zresetuj wszystko

Strona 4 z 8
Wyników 109 - 144 z 273

daleki wschód

33127

KUBEK NA PĘDZLE, Chiny, XIX w.

Porcelana, wys. 10, śr. 7,2 cm
Cena: 920,00 zł
33127

Cena: 920,00 zł
281-dzban-mongolia-xix-xx-w

DZBAN, Mongolia, XIX/XX w.

Miedź, mosiądz, inkrustacje kamieniami półszlachetnymi, wys.34 cm
Cena: 944,00 zł
281-dzban-mongolia-xix-xx-w

DZBAN, Mongolia, XIX/XX w.

Cena: 944,00 zł
4026

CHIŃCZYK, Chiny, pocz. XX w.

Gwasz, pergamin, 16 x 12 cm (w świetle ramy)
Cena: 944,00 zł
4026

CHIŃCZYK, Chiny, pocz. XX w.

Cena: 944,00 zł
40114

CHINKA, Chiny, pocz. XX w.

Cena: 944,00 zł
40114

CHINKA, Chiny, pocz. XX w.

Cena: 944,00 zł
3663

WAZON ZE SMOKIEM I ŻÓŁWIAMI, Chiny, 2 poł. XIX w.

Brąz, wys. 21 cm
Cena: 944,00 zł
3663

Cena: 944,00 zł
3623

TALERZ DWOMA MĘŻCZYZNAMI PRZY WAZIE, Chiny, XVII / XVIII w.

Porcelana, kobalt podszkliwny, śr. 30 cm
Cena: 944,00 zł
3623

Cena: 944,00 zł
3488

WAZON, Indie, XIX w.

Miedź, wys. 13 cm
Cena: 944,00 zł
3488

WAZON, Indie, XIX w.

Cena: 944,00 zł
452

INRŌ, Japonia, okres, Meiji

Kość, dekoracja czarną farbą, jedwab, wys. 7,2 cm
Cena: 944,00 zł
452

INRŌ, Japonia, okres, Meiji

Cena: 944,00 zł
453

POJEMNIK Z FUKUROKUJU, Japonia, okres Meiji

Kość słoniowa, dekoracja czarna farbą, wys. 9 cm, waga 96,6 g
Cena: 944,00 zł
453

Cena: 944,00 zł
254_1 — kopia

MONETA KESZOWA, Xianfeng, Bao Chuan, Zhonggian, 1831-61

Mosiądz, śr. 54 mm, waga 52,37 g
Cena: 944,00 zł
254_1 — kopia

Cena: 944,00 zł
255_1 — kopia

MONETA KESZOWA, 100 keszów, Xianfeng, Bao Qua, 1831-61

Mosiądz, śr. 48 mm, waga 49,84 g
Cena: 944,00 zł
255_1 — kopia

Cena: 944,00 zł
258_1 — kopia

MONETA KESZOWA, Xianfeng, Tong Bao, 1831-61

Cena: 944,00 zł
258_1 — kopia

Cena: 944,00 zł
259_1 — kopia

MONETA KESZOWA, 500 KESZÓW, Chiny cesarz Xianfeng , Bao Quan, ok. 1854-55

Mosiądz, śr. 54 mm, waga 56,56 g
Cena: 944,00 zł
259_1 — kopia

Cena: 944,00 zł
260_1 — kopia

Mosiądz, śr. 47 mm, waga 45,1 g
Cena: 944,00 zł
260_1 — kopia

Cena: 944,00 zł
261 — kopia

Mosiądz, śr. 48 mm, waga 52,4 g
Cena: 944,00 zł
261 — kopia

Cena: 944,00 zł
262_1 — kopia

Mosiądz, śr. 48 mm, 43,47 g
Cena: 944,00 zł
262_1 — kopia

Cena: 944,00 zł
263_1 — kopia

MONETA KESZOWA, 500 KESZÓW, Chiny cesarz Xianfeng, Bao Quan, ok. 1854-55

Mosiądz, śr. 54 mm, 65,31 g
Cena: 944,00 zł
263_1 — kopia

Cena: 944,00 zł
136-cache-pot-chiny-xix-xx-w

CACHE-POT, Chiny, XIX/XX w.

Mosiądz, emalia komórkowa, wys. 12, śr. 18 cm
Cena: 977,00 zł
136-cache-pot-chiny-xix-xx-w

CACHE-POT, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 977,00 zł
32418

BRANSOLETKA, Chiny, 2 poł. XX w.

Złoto, próba 750, jadeit, śr. 7.5 cm
Cena: 977,00 zł
32418

Cena: 977,00 zł
160-indoperska-lampka-oliwna-xviii-xix-w

INDOPERSKA LAMPKA OLIWNA, XVIII/XIX w.

Mosiądz, wys. 8, śr. 11,5 cm
Cena: 1035,00 zł

Cena: 1035,00 zł
20130706_141806_115

SZKATUŁKA, Chiny na rynek europejski, pocz. XIX w.

Srebro, próba 400; waga 456 g; 8 x 16 x 8 cm
Cena: 1150,00 zł
20130706_141806_115

Cena: 1150,00 zł
284-karmapati-pas-kobiecy-indie-xix-xx-w

KARMAPATI - PAS KOBIECY, Indie, XIX/XX w.

Srebro, waga 177,5 g; dł. 76 cm
Cena: 1150,00 zł

Cena: 1150,00 zł
20585

GANEŚA, Indie, XX w.

Marmur, wys. 32 cm
Cena: 1150,00 zł
20585

GANEŚA, Indie, XX w.

Cena: 1150,00 zł
2045

DEWI, Indie, pocz. XX w.

Marmur, polichromia, wys. 41,5 cm
Cena: 1150,00 zł
2045

DEWI, Indie, pocz. XX w.

Cena: 1150,00 zł
25786

OPRAWA CUKIERNICY, Chiny, Honkg Kong, Wang Hing & Co, ok. 1900

Srebro, waga 156 g, wys. 6,5, śr. 13 cm
Cena: 1150,00 zł
25786

Cena: 1150,00 zł
Strona 4 z 8