Strona 1 z 8
Wyników 1 - 36 z 276

daleki wschód

277-naszyjnik-indie-xx-w

NASZYJNIK, Indie, XX w.

Srebro, waga 7,76 g, dł. 43 cm
Cena: 115,00 zł
277-naszyjnik-indie-xx-w

NASZYJNIK, Indie, XX w.

Cena: 115,00 zł
279-naszyjnik-indie-xx-w

NASZYJNIK, Indie, XX w.

Srebro, waga 19,3 g, dł. 35 cm
Cena: 172,00 zł
279-naszyjnik-indie-xx-w

NASZYJNIK, Indie, XX w.

Cena: 172,00 zł
37357

STATYW NA ZAPAŁKI, Chiny, XIX/XX w.

Emalia komórkowa na miedzi, złocenie; 48 x 41 x 25 mm
Cena: 177,00 zł
37357

Cena: 177,00 zł
274-bransoleta-z-ryba-indie-xx-w

BRANSOLETA Z RYBĄ, Indie, XX w.

Srebro, waga 18,5 g.dł. 19 cm
Cena: 230,00 zł

Cena: 230,00 zł
20668

KUBEK, Pakistan, XX w.

Biały metal, waga 450 g, wys. 17,5, śr. 9,5 cm
Cena: 230,00 zł
20668

KUBEK, Pakistan, XX w.

Cena: 230,00 zł
324a

SZEŚĆ TALERZY, Chiny, poł. XX w.

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, śr. 30,5 cm
Cena: 230,00 zł
324a

Cena: 230,00 zł
32818

DZBANUSZEK, Chiny, XIX/ XX w.

Szaro-czarny marmur; 7 x 12 x 7 cm
Cena: 230,00 zł
32818

DZBANUSZEK, Chiny, XIX/ XX w.

Cena: 230,00 zł
30139

PUZDERKO, Chiny, XIX/XX w.

Biały metal, koral, turkus; wys. 6, śr. 6 cm
Cena: 236,00 zł
30139

PUZDERKO, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 236,00 zł
31818

PAS Z WAZAMI I KWIATAMI, Chiny, XX w.

Haft jedwabną nicią na jedwabiu; 50,5 x 9 cm
Cena: 236,00 zł
31818

Cena: 236,00 zł
3191

PAS Z PAWIEM I MOTYLAMI, Chiny, XX w.

Haft jedwabną nicią na jedwabiu; 60 x 10,5 cm
Cena: 236,00 zł
3191

Cena: 236,00 zł
4346

ŚMIEJĄCY SIĘ BUDDA, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, wys. 42 mm
Cena: 236,00 zł
4346

Cena: 236,00 zł
136b5

Grażyna WYSZOMIRSKA

STRASZNY DWÓR, 1962
Cena: 236,00 zł
136b5

Grażyna WYSZOMIRSKA

Cena: 236,00 zł
20120504_122313_117

Flakonik do perfum

Chiny, XIX w.
Cena: 287,00 zł
20120504_122313_117

Flakonik do perfum

Cena: 287,00 zł
20130502_142141_116

ŁYŻKA, Chiny (?), XIX/XX w.

Srebro, waga 48 g, dł. 17 cm

Puncowanie: ideogramy chińskie i numer 95

Cena: 287,00 zł
20130502_142141_116

ŁYŻKA, Chiny (?), XIX/XX w.

Cena: 287,00 zł
3311

GŁOWA. Benin, poł. XX w.

Brąz, wys. 22 cm
Cena: 295,00 zł
3311

GŁOWA. Benin, poł. XX w.

Cena: 295,00 zł
275-bransoleta-z-rybami-indie-xx-w

BRANSOLETA Z RYBAMI, Indie, XX w.

Srebro, waga 44 g.dł. 20 cm
Cena: 345,00 zł

Cena: 345,00 zł
2196

KADZIELNICA MINIATUROWA, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, wys. 62 mm
Cena: 345,00 zł
2196

Cena: 345,00 zł
25132

DZBAN, Azja Centralna, XIX w.

Miedź cynowana, wys. 41 cm
Cena: 345,00 zł
25132

DZBAN, Azja Centralna, XIX w.

Cena: 345,00 zł
2501

DZBAN, Azja Centralna, XIX w.

Miedź cynowana, wys. 35 cm
Cena: 345,00 zł
2501

DZBAN, Azja Centralna, XIX w.

Cena: 345,00 zł
2496

DZBAN, Azja Centralna, XIX w.

Miedź cynowana, wys. 26,5 cm
Cena: 345,00 zł
2496

DZBAN, Azja Centralna, XIX w.

Cena: 345,00 zł
2595

ETUI NA ZAPAŁKI, Indie, 2 poł. XX w.

Srebro, próba sterling (925), waga 14,4 g, 52 x 41 mm
Cena: 345,00 zł
2595

Cena: 345,00 zł
28016

QI BAISHI

JARZYNY, 1951
Cena: 345,00 zł
28016

QI BAISHI

Cena: 345,00 zł
3702

CZTERY KSIĄŻKI MEDYCZNE, Chiny, XIX w.

Druk, papier, 20 x 12,5 cm, po 24 str., liczne ilustracje
Cena: 345,00 zł
3702

Cena: 345,00 zł
3327

PUDEŁKO Z KWIATAMI PIWONII, Chiny, XX w.

Papier mache, laka; 4,5 x 10,5 x 6,7 cm
Cena: 345,00 zł
3327

Cena: 345,00 zł
2956

TALERZYK Z MOTYLAMI, Chiny, XIX/XX w.

Porcelana, farby naszkliwne, śr. 14,5 cm
Cena: 354,00 zł
2956

Cena: 354,00 zł
34591

MINIATURA WIADRA, Chiny, 1 poł. XX w.

Srebro, waga 30 g, wys. 6, śr. 3,5 cm
Cena: 354,00 zł
34591

Cena: 354,00 zł
4263

TALERZ Z PTAKAMI I MOTYLAMI, Chiny, XIX w.

Porcelana, kobalt podszkliwny, farby naszkliwne, śr. 21,5 cm
Cena: 354,00 zł
4263

Cena: 354,00 zł
4289

TALERZ Z RAJSKIMI PTAKAMI, Chiny, Kanton, 2 poł. XIX w.

Porcelana, farby naszkliwne, złocenie, śr. 24 cm
Cena: 354,00 zł
4289

Cena: 354,00 zł
187-czarka-z-niebieska-oprawa-mongolia-xix-w

CZARKA Z NIEBIESKĄ OPRAWĄ, Mongolia, XIX w.

Miedź srebrzona; wys. 6, śr. 12 cm
Cena: 402,00 zł

Cena: 402,00 zł
186-czarka-z-czerwona-oprawa-mongolia-xix-w

CZARKA Z CZERWONĄ OPRAWĄ, Mongolia, XIX w.

Miedź srebrzona; wys.5,3, śr. 12 cm
Cena: 402,00 zł

Cena: 402,00 zł
Strona 1 z 8