Strona 1 z 8
Wyników 1 - 36 z 261

daleki wschód

3321

KRIS, Archipelag Malajski, XIX w.

Stal, damast, drewno, brąz złocony, kamienie jubilerskie
Cena: 21240,00 zł
3321

Cena: 21240,00 zł
4381

PARA Z CHRYZANTEMAMI, Chiny, XX w.

Kość słoniowa, waga 3082 g
Cena: 16756,00 zł
4381

Cena: 16756,00 zł
238-kadzielnica-chiny-xix-xx-w

KADZIELNICA, Chiny, XIX w.

Brąz, inkrustacje srebrem i miedzią, wys. 44 cm
Cena: 14750,00 zł

KADZIELNICA, Chiny, XIX w.

Cena: 14750,00 zł
3151

FIGURA BUDDY, Birma, XIX w.

Brąz, oczy i opaska inkrustowane granatami, kwarcem i kością, wys. 45 cm
Cena: 12000,00 zł
3151

FIGURA BUDDY, Birma, XIX w.

Cena: 12000,00 zł
3879

PARA TALERZY, Chiny, XIX w.

Porcelana, kobalt podszkliwny, farby naszkliwne, złocenia, śr. 46 cm
Cena: 8260,00 zł
3879

PARA TALERZY, Chiny, XIX w.

Cena: 8260,00 zł
20150120_161530_184

KOBIERZEC, Chiny, ok. 1930

Wełna, 292 x 263 cm
Cena: 7080,00 zł
20150120_161530_184

KOBIERZEC, Chiny, ok. 1930

Cena: 7080,00 zł
31629

PARA WAZ, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, wys. 45 cm
Cena: 4720,00 zł
31629

PARA WAZ, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 4720,00 zł
18395

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 14 cm
Cena: 4600,00 zł
18395

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 4600,00 zł
18561

PARWATI, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 11,5 cm
Cena: 4600,00 zł
18561

Cena: 4600,00 zł
20140303_125405_121

WAZON, Chiny, XVIII/XIX w.

Porcelana, farby naszkliwne, wys. 27, śr. podstawy 14 cm
Cena: 4600,00 zł
20140303_125405_121

WAZON, Chiny, XVIII/XIX w.

Cena: 4600,00 zł
20130926_142021_153

PIESEK FOU, Chiny, XIX w.

    Brąz patynowany; 26 x 17,5 x 30 cm

Cena: 4600,00 zł
20130926_142021_153

PIESEK FOU, Chiny, XIX w.

Cena: 4600,00 zł
451

OKIMONO, WESOŁY BĘBNIARZ, Japonia, XX w.

Kość słoniowa, podbarwiana czernią, wys. 19,5 cm, waga 402,6 g
Cena: 4484,00 zł
451

Cena: 4484,00 zł
449

SHOULAO, Chiny, XX w.

Kość, podbarwiana, wys. 19,5 cm, waga 319,6 g
Cena: 4484,00 zł
449

SHOULAO, Chiny, XX w.

Cena: 4484,00 zł
4434

OKIMONO, RYBAK Z DZIECKIEM, Japonia, XX w.

Kość słoniowa, podbarwiana czernią, wys. 18 cm, waga 305,6 g
Cena: 4484,00 zł
4434

Cena: 4484,00 zł
4428

UŚMIECHNIĘTY MNICH, Chiny, XX w.

Kość słoniowa, wys. 28 cm, waga 836 g
Cena: 4484,00 zł
4428

Cena: 4484,00 zł
4418

FUXING, Chiny, XX w.

Kość, podbarwiana, wys. 20 cm, waga 262 g
Cena: 4484,00 zł
4418

FUXING, Chiny, XX w.

Cena: 4484,00 zł
4396

FUXING, Chiny, XX w.

Kość, podbarwiana, wys. 20 cm, waga 215 g
Cena: 4484,00 zł
4396

FUXING, Chiny, XX w.

Cena: 4484,00 zł
wieczna-lampa-xvii-w.1

WIECZNA LAMPA, XVII w.

Mosiądz; dł. 55 cm

Cena: 4400,00 zł
wieczna-lampa-xvii-w.1

WIECZNA LAMPA, XVII w.

Cena: 4400,00 zł
20379

ŚIWA Z RODZINĄ, Indie, XIX w.

Drewno; 53 x 34 cm
Cena: 4370,00 zł
20379

ŚIWA Z RODZINĄ, Indie, XIX w.

Cena: 4370,00 zł
186211

PARWATI, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 9 cm
Cena: 4025,00 zł
186211

PARWATI, Indie, XIX w.

Cena: 4025,00 zł
23575

DURGA, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 20,5 cm
Cena: 4025,00 zł
23575

DURGA, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 4025,00 zł
20785

KADZIELNIA, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, wys. 19 cm
Cena: 4025,00 zł
20785

KADZIELNIA, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 4025,00 zł
2548

ZAWIESZKA, Chiny, XIX/XX w.

Jadeit, waga 11,4 g, dł. 3,5 cm
Cena: 4025,00 zł
2548

ZAWIESZKA, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 4025,00 zł
20110203_095935_160

BIAŁA TARA, Tybet, 2. poł. XIX w.

Cena: 3795,00 zł
20110203_095935_160

Cena: 3795,00 zł
3749

CZARNY WOJOWNIK, Południowe Chiny, XIX/XX w.

Drewno, lakowa polichromia, złocenie wys. 105 cm
Cena: 3540,00 zł
3749

Cena: 3540,00 zł
37538

BRODATY DOSTOJNIK, Południowe Chiny, XIX/XX w.

Drewno, lakowa polichromia, złocenie, wys. 96
Cena: 3540,00 zł
37538

Cena: 3540,00 zł
27444

GARUDA, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 14,5 cm
Cena: 3450,00 zł
27444

GARUDA, Indie, XIX w.

Cena: 3450,00 zł
27886

PARWATI, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 13,5 cm
Cena: 3450,00 zł
27886

PARWATI, Indie, XVIII w.

Cena: 3450,00 zł
2839

PARWATI, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 13,5 cm
Cena: 3450,00 zł
2839

PARWATI, Indie, XVIII w.

Cena: 3450,00 zł
28577

WISZNU, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 16,5 cm
Cena: 3450,00 zł
28577

WISZNU, Indie, XIX w.

Cena: 3450,00 zł
28615

WISZNU, Indie, XVIII/XIX w.

Brąz, wys. 9 cm
Cena: 3450,00 zł
28615

WISZNU, Indie, XVIII/XIX w.

Cena: 3450,00 zł
Strona 1 z 8