Strona 1 z 8
Wyników 1 - 36 z 261

daleki wschód

29194

ZHONGLI QUAN, Chiny, XIX w.

Brąz, wys. 13 cm, drewniany cokół wtórny, wys. całk. 18 cm
Cena: 690,00 zł
29194

ZHONGLI QUAN, Chiny, XIX w.

Cena: 690,00 zł
3267

Czarna kamionka, oprawa cynowa
Cena: 1150,00 zł
3267

Cena: 1150,00 zł
2538

ZAWIESZKA, Chiny, XIX/XX w.

Jadeit, waga 14 g, dł. 34 mm
Cena: 2300,00 zł
2538

ZAWIESZKA, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 2300,00 zł
2548

ZAWIESZKA, Chiny, XIX/XX w.

Jadeit, waga 11,4 g, dł. 3,5 cm
Cena: 4025,00 zł
2548

ZAWIESZKA, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 4025,00 zł
28615

WISZNU, Indie, XVIII/XIX w.

Brąz, wys. 9 cm
Cena: 3450,00 zł
28615

WISZNU, Indie, XVIII/XIX w.

Cena: 3450,00 zł
28096

WISZNU, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 14 cm
Cena: 2875,00 zł
28096

WISZNU, Indie, XVIII w.

Cena: 2875,00 zł
2873

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 12,5 cm
Cena: 3450,00 zł
2873

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 3450,00 zł
18269

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.

Plakieta, relief, brąz; 20 x 10,5 cm, kontra
Cena: 3450,00 zł
18269

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 3450,00 zł
18395

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 14 cm
Cena: 4600,00 zł
18395

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 4600,00 zł
28577

WISZNU, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 16,5 cm
Cena: 3450,00 zł
28577

WISZNU, Indie, XIX w.

Cena: 3450,00 zł
306859

WISZNU, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 10 cm
Cena: 2300,00 zł
306859

WISZNU, Indie, XIX w.

Cena: 2300,00 zł
18472

WISZNU, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 11 cm
Cena: 3450,00 zł
18472

WISZNU, Indie, XIX w.

Cena: 3450,00 zł
23245

WISZNU, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 15,5 cm
Cena: 920,00 zł
23245

WISZNU, Indie, XIX w.

Cena: 920,00 zł
23719

WISZNU, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 18 cm
Cena: 2127,00 zł
23719

WISZNU, Indie, XIX w.

Cena: 2127,00 zł
wieczna-lampa-xvii-w.1

WIECZNA LAMPA, XVII w.

Mosiądz; dł. 55 cm

Cena: 4400,00 zł
wieczna-lampa-xvii-w.1

WIECZNA LAMPA, XVII w.

Cena: 4400,00 zł
2395

WAZONIK, Japonia, ok. 1880

Jasny brąz, aplikacje - ciemny brąz, wys. 15 cm
Cena: 460,00 zł
2395

WAZONIK, Japonia, ok. 1880

Cena: 460,00 zł
350

WAZONIK, Chiny, XIX/XX w.

Mosiądz, emalia, wys. 12,5 cm
Cena: 690,00 zł
350

WAZONIK, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 690,00 zł
2747

WAZONIK Z ZIMORODKIEM, Japonia, pocz. XX w.

Brąz, wys. 19 cm
Cena: 472,00 zł
2747

Cena: 472,00 zł
125-wazonik-z-galazka-chiny-xx-w

WAZONIK Z GAŁĄZKĄ, Chiny, XX w.

Cena: 2875,00 zł

Cena: 2875,00 zł
3488

WAZON, Indie, XIX w.

Miedź, wys. 13 cm
Cena: 944,00 zł
3488

WAZON, Indie, XIX w.

Cena: 944,00 zł
20140303_125405_121

WAZON, Chiny, XVIII/XIX w.

Porcelana, farby naszkliwne, wys. 27, śr. podstawy 14 cm
Cena: 4600,00 zł
20140303_125405_121

WAZON, Chiny, XVIII/XIX w.

Cena: 4600,00 zł
3663

WAZON ZE SMOKIEM I ŻÓŁWIAMI, Chiny, 2 poł. XIX w.

Brąz, wys. 21 cm
Cena: 944,00 zł
3663

Cena: 944,00 zł
2779

WAZON Z PTAKAMI, Japonia, XIX/XX w.

Brąz, wys. 21 cm
Cena: 1150,00 zł
2779

Cena: 1150,00 zł
3171

WAZON Z PEJZAŻEM, Chiny, ok. 1970

porcelana, emaliowe farby naszkliwne, nadruk barwny, wys. 19 cm
Cena: 1180,00 zł
3171

Cena: 1180,00 zł
34449

WAZON DEKOROWANY W KWIATY I PTAKI, Persja, XIX/XX w.

Miedź cynowana, wys. 13 cm
Cena: 472,00 zł
34449

Cena: 472,00 zł
32115

WAZA, Japonia, ok. 1900

Miedź złocona, emalia komórkowa, wys. 23 cm
Cena: 826,00 zł
32115

WAZA, Japonia, ok. 1900

Cena: 826,00 zł
3992

WAZA, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, emalia komórkowa, wys. 17,5 cm
Cena: 590,00 zł
3992

WAZA, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 590,00 zł
3358

WAZA ZE SMOKIEM, Japonia, Meiji, k. XIX w.

Brąz, wys. 46 cm
Cena: 1725,00 zł
3358

Cena: 1725,00 zł
Strona 1 z 8