Strona 2 z 8
Wyników 37 - 72 z 261

daleki wschód

321_4

POSTACIE Z CHIŃSKIEJ OPERY, Chiny, poł. XX w.

32 wycinaki w barwnym papierze; 14,5 x 10,5 cm
Cena: 590,00 zł
321_4

Cena: 590,00 zł
32017

NÓŻ PASTERSKI Z PAŁECZKAMI, Mongolia, XIX / XX w.

Stal, drewno, róg, mosiądz, kość, srebro, skóra
Cena: 1770,00 zł
32017

Cena: 1770,00 zł
3137

FLAKON, Azja środkowa, XIX/XX w.

Biały metal, waga 127 g; 9 x 7,5 cm, z łańcuszkami 20 cm
Cena: 472,00 zł
3137

Cena: 472,00 zł
32115

WAZA, Japonia, ok. 1900

Miedź złocona, emalia komórkowa, wys. 23 cm
Cena: 826,00 zł
32115

WAZA, Japonia, ok. 1900

Cena: 826,00 zł
32096

PARA WAZONIKÓW, Chiny, ok. 1970

Porcelana, nadruk barwny, wys. 10,5 cm
Cena: 826,00 zł
32096

Cena: 826,00 zł
3191

PAS Z PAWIEM I MOTYLAMI, Chiny, XX w.

Haft jedwabną nicią na jedwabiu; 60 x 10,5 cm
Cena: 236,00 zł
3191

Cena: 236,00 zł
31818

PAS Z WAZAMI I KWIATAMI, Chiny, XX w.

Haft jedwabną nicią na jedwabiu; 50,5 x 9 cm
Cena: 236,00 zł
31818

Cena: 236,00 zł
3171

WAZON Z PEJZAŻEM, Chiny, ok. 1970

porcelana, emaliowe farby naszkliwne, nadruk barwny, wys. 19 cm
Cena: 1180,00 zł
3171

Cena: 1180,00 zł
31629

PARA WAZ, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, wys. 45 cm
Cena: 4720,00 zł
31629

PARA WAZ, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 4720,00 zł
31523

SERWIS DO HERBATY DEKOROWANY W SMOKI, Chiny, ok. 1980

Porcelana, farby naszkliwne złocenia
Cena: 2360,00 zł
31523

Cena: 2360,00 zł
31481

TRZECH WOJOWNIKÓW, Benin, XIX/XX w.

Brąz, 18 x 15,5 cm
Cena: 1416,00 zł
31481

Cena: 1416,00 zł
34793

FLAKON-TABAKIERKA, Mongolia, XIX w.

Jaspis, mosiądz, dozownik stalowy, wys. 5,5 cm
Cena: 1888,00 zł
34793

Cena: 1888,00 zł
3462

TALERZ DEKOROWANY W SMOKI, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, dekoracja ryta, śr. 25,5 cm
Cena: 1180,00 zł
3462

Cena: 1180,00 zł
34591

MINIATURA WIADRA, Chiny, 1 poł. XX w.

Srebro, waga 30 g, wys. 6, śr. 3,5 cm
Cena: 354,00 zł
34591

Cena: 354,00 zł
34449

WAZON DEKOROWANY W KWIATY I PTAKI, Persja, XIX/XX w.

Miedź cynowana, wys. 13 cm
Cena: 472,00 zł
34449

Cena: 472,00 zł
281-dzban-mongolia-xix-xx-w

DZBAN, Mongolia, XIX/XX w.

Miedź, mosiądz, inkrustacje kamieniami półszlachetnymi, wys.34 cm
Cena: 944,00 zł
281-dzban-mongolia-xix-xx-w

DZBAN, Mongolia, XIX/XX w.

Cena: 944,00 zł
2652

TALERZ Z KWIATAMI I PTAKIEM, Japonia, k. XIX w.

Emalia komórkowa na miedzi, śr. 30,5 cm
Cena: 590,00 zł
2652

Cena: 590,00 zł
2956

TALERZYK Z MOTYLAMI, Chiny, XIX/XX w.

Porcelana, farby naszkliwne, śr. 14,5 cm
Cena: 354,00 zł
2956

Cena: 354,00 zł
29719

DOSTOJNIK, Chiny, XX w.

Figurka, kamień mydlany, wys. z podstawą 10 cm
Cena: 708,00 zł
29719

DOSTOJNIK, Chiny, XX w.

Cena: 708,00 zł
29891

MANDARYN, Chiny, XX w.

Figurka, kamień mydlany, wys. z podstawą 10,5 cm
Cena: 708,00 zł
29891

MANDARYN, Chiny, XX w.

Cena: 708,00 zł
30139

PUZDERKO, Chiny, XIX/XX w.

Biały metal, koral, turkus; wys. 6, śr. 6 cm
Cena: 236,00 zł
30139

PUZDERKO, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 236,00 zł
261489

PATERKA Z PAPUGAMI, Japonia, ok. 1900

Plater na brązie; 7 x 21 x 15 cm
Cena: 236,00 zł
261489

Cena: 236,00 zł
270_11

PEJZAŻ, Chiny, XX w.

Zwój, jedwab, 82 x 36 cm (kompozycja)
Cena: 708,00 zł
270_11

PEJZAŻ, Chiny, XX w.

Cena: 708,00 zł
271_1

GENERAŁ Z DYNASTII SONG, Chiny, ok. 1950

Zwój; litografia kolorowana, papier; 79 x 40 cm
Cena: 354,00 zł
271_1

Cena: 354,00 zł
2747

WAZONIK Z ZIMORODKIEM, Japonia, pocz. XX w.

Brąz, wys. 19 cm
Cena: 472,00 zł
2747

Cena: 472,00 zł
27814

PATERKA Z ŻURAWIEM, Chiny, Kanton, k. XIX w.

Emalia malarska na miedzi; 14,5 x 10,7 cm
Cena: 236,00 zł
27814

Cena: 236,00 zł
37357

STATYW NA ZAPAŁKI, Chiny, XIX/XX w.

Emalia komórkowa na miedzi, złocenie; 48 x 41 x 25 mm
Cena: 177,00 zł
37357

Cena: 177,00 zł
3761

CZARKA Z WRAKU ŻAGLOWCA TEK SING, Chiny, przed 1822

Porcelana, kobalt poszkliwny, śr. 10,5, wys 4,5 cm
Cena: 826,00 zł
3761

Cena: 826,00 zł
26479

PARA BOGÓW, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 6,5 cm
Cena: 1725,00 zł
26479

Cena: 1725,00 zł
26567

LAKSZMI, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 6 cm
Cena: 1725,00 zł
26567

LAKSZMI, Indie, XIX w.

Cena: 1725,00 zł
26644

POSTAĆ Z BARANIĄ GŁOWĄ, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 5,8 cm
Cena: 1725,00 zł
26644

Cena: 1725,00 zł
2675

KRYSZNA, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 8,5 cm
Cena: 2300,00 zł
2675

KRYSZNA, Indie, XVIII w.

Cena: 2300,00 zł
270277

GANEŚA, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 7 cm
Cena: 2300,00 zł
270277

GANEŚA, Indie, XIX w.

Cena: 2300,00 zł
27195

ORANT, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 8 cm
Cena: 1725,00 zł
27195

ORANT, Indie, XIX w.

Cena: 1725,00 zł
27295

PARWATI, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 4,5 cm
Cena: 1725,00 zł
27295

PARWATI, Indie, XVIII w.

Cena: 1725,00 zł
Strona 2 z 8