Strona 8 z 8
Wyników 253 - 261 z 261

daleki wschód

20130827_184105_086

KADZIELNICA, Azja Środkowa, XIX w.

Mosiądz; wys 13, śr, 21 cm
Cena: 575,00 zł
20130827_184105_086

Cena: 575,00 zł
20130706_141806_115

SZKATUŁKA, Chiny na rynek europejski, pocz. XIX w.

Srebro, próba 400; waga 456 g; 8 x 16 x 8 cm
Cena: 1150,00 zł
20130706_141806_115

Cena: 1150,00 zł
20130502_142141_116

ŁYŻKA, Chiny (?), XIX/XX w.

Srebro, waga 48 g, dł. 17 cm

Puncowanie: ideogramy chińskie i numer 95

Cena: 287,00 zł
20130502_142141_116

ŁYŻKA, Chiny (?), XIX/XX w.

Cena: 287,00 zł
20120504_122313_117

Flakonik do perfum

Chiny, XIX w.
Cena: 287,00 zł
20120504_122313_117

Flakonik do perfum

Cena: 287,00 zł
126

KAŁAMARZ PODRÓŻNY, Bliski Wschód (Iran?), XIX w.

Cena: 920,00 zł
126

Cena: 920,00 zł
20101012_121210_131

Miska, Persja, okres kadżarski, 1. poł. XIX w.

Emalia malarska na miedzi, złocenie;
średnica 18 cm
Cena: 1553,00 zł
20101012_121210_131

Cena: 1553,00 zł
a86n055 copy

Chiny, XIX/XX w.

TACA
Cena: 920,00 zł
a86n055 copy

Chiny, XIX/XX w.

Cena: 920,00 zł
20100923_160330_116

Japonia, ok. poł. XIX w

KSIĄŻKA
Cena: 690,00 zł
20100923_160330_116

Japonia, ok. poł. XIX w

Cena: 690,00 zł
Strona 8 z 8