Strona 7 z 8
Wyników 217 - 252 z 260

daleki wschód

274-bransoleta-z-ryba-indie-xx-w

BRANSOLETA Z RYBĄ, Indie, XX w.

Srebro, waga 18,5 g.dł. 19 cm
Cena: 230,00 zł

Cena: 230,00 zł
275-bransoleta-z-rybami-indie-xx-w

BRANSOLETA Z RYBAMI, Indie, XX w.

Srebro, waga 44 g.dł. 20 cm
Cena: 345,00 zł

Cena: 345,00 zł
277-naszyjnik-indie-xx-w

NASZYJNIK, Indie, XX w.

Srebro, waga 7,76 g, dł. 43 cm
Cena: 115,00 zł
277-naszyjnik-indie-xx-w

NASZYJNIK, Indie, XX w.

Cena: 115,00 zł
278-pas-karmapati-indie-xx-w

PAS KARMAPATI, Indie, XX w.

Srebro, 132,5 g; dł. 81 cm
Cena: 517,00 zł
278-pas-karmapati-indie-xx-w

PAS KARMAPATI, Indie, XX w.

Cena: 517,00 zł
279-naszyjnik-indie-xx-w

NASZYJNIK, Indie, XX w.

Srebro, waga 19,3 g, dł. 35 cm
Cena: 172,00 zł
279-naszyjnik-indie-xx-w

NASZYJNIK, Indie, XX w.

Cena: 172,00 zł
280-naszyjnik-indie-xx-w

NASZYJNIK, Indie, XX w.

Srebro, waga 68,5 g, dł. 35 cm
Cena: 575,00 zł
280-naszyjnik-indie-xx-w

NASZYJNIK, Indie, XX w.

Cena: 575,00 zł
283-naszyjnik-indie-xx-w

NASZYJNIK, Indie, XX w.

Srebro, waga 102,5 g, dł. 39 g
Cena: 690,00 zł
283-naszyjnik-indie-xx-w

NASZYJNIK, Indie, XX w.

Cena: 690,00 zł
284-karmapati-pas-kobiecy-indie-xix-xx-w

KARMAPATI - PAS KOBIECY, Indie, XIX/XX w.

Srebro, waga 177,5 g; dł. 76 cm
Cena: 1150,00 zł

Cena: 1150,00 zł
160-indoperska-lampka-oliwna-xviii-xix-w

INDOPERSKA LAMPKA OLIWNA, XVIII/XIX w.

Mosiądz, wys. 8, śr. 11,5 cm
Cena: 1035,00 zł

Cena: 1035,00 zł
131-kumgan-afganistan-xix-xx-w

KUMGAN, Afganistan, XIX/XX w.

Miedź, dekoracja ryta, wys. 39 cm
Cena: 920,00 zł

KUMGAN, Afganistan, XIX/XX w.

Cena: 920,00 zł
133-kumgan-afganistan-xix-xx-w

KUMGAN, Afganistan, XIX/XX w.

Miedź, dekoracja ryta, wys. 28 cm
Cena: 920,00 zł

KUMGAN, Afganistan, XIX/XX w.

Cena: 920,00 zł
136-cache-pot-chiny-xix-xx-w

CACHE-POT, Chiny, XIX/XX w.

Mosiądz, emalia komórkowa, wys. 12, śr. 18 cm
Cena: 977,00 zł
136-cache-pot-chiny-xix-xx-w

CACHE-POT, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 977,00 zł
185-konew-mongolia-xix-w

KONEW, Mongolia, XIX w.

Miedź, mosiądz; wys. 31,5, śr. podstawy 12 cm Uchwyt na zawiasach, brak pokrywki
Cena: 747,00 zł
185-konew-mongolia-xix-w

KONEW, Mongolia, XIX w.

Cena: 747,00 zł
186-czarka-z-czerwona-oprawa-mongolia-xix-w

CZARKA Z CZERWONĄ OPRAWĄ, Mongolia, XIX w.

Miedź srebrzona; wys.5,3, śr. 12 cm
Cena: 402,00 zł

Cena: 402,00 zł
187-czarka-z-niebieska-oprawa-mongolia-xix-w

CZARKA Z NIEBIESKĄ OPRAWĄ, Mongolia, XIX w.

Miedź srebrzona; wys. 6, śr. 12 cm
Cena: 402,00 zł

Cena: 402,00 zł
20130926_142021_153

PIESEK FOU, Chiny, XIX w.

    Brąz patynowany; 26 x 17,5 x 30 cm

Cena: 4600,00 zł
20130926_142021_153

PIESEK FOU, Chiny, XIX w.

Cena: 4600,00 zł
20130827_184105_086

KADZIELNICA, Azja Środkowa, XIX w.

Mosiądz; wys 13, śr, 21 cm
Cena: 575,00 zł
20130827_184105_086

Cena: 575,00 zł
Strona 7 z 8