Strona 5 z 8
Wyników 145 - 180 z 261

daleki wschód

2314

GANEŚA, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 9,5 cm
Cena: 920,00 zł
2314

GANEŚA, Indie, XIX w.

Cena: 920,00 zł
23245

WISZNU, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 15,5 cm
Cena: 920,00 zł
23245

WISZNU, Indie, XIX w.

Cena: 920,00 zł
23376

KALI, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 13,5 cm
Cena: 2127,00 zł
23376

KALI, Indie, XIX w.

Cena: 2127,00 zł
2342

KALI, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 14,5 cm
Cena: 2127,00 zł
2342

KALI, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 2127,00 zł
23575

DURGA, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 20,5 cm
Cena: 4025,00 zł
23575

DURGA, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 4025,00 zł
23719

WISZNU, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 18 cm
Cena: 2127,00 zł
23719

WISZNU, Indie, XIX w.

Cena: 2127,00 zł
23877

PARWATI, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 12 cm
Cena: 2127,00 zł
23877

Cena: 2127,00 zł
23961

KALKIN, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 15,5 cm
Cena: 3277,00 zł
23961

KALKIN, Indie, XIX w.

Cena: 3277,00 zł
240125

BÓG DŁUGOWIECZNOŚCI SHOULAO, Chiny, 1 poł. XX w.

Zwój, farby wodne papier, bordiura jedwabna
Cena: 1150,00 zł
240125

Cena: 1150,00 zł
3267

Czarna kamionka, oprawa cynowa
Cena: 1150,00 zł
3267

Cena: 1150,00 zł
3327

PUDEŁKO Z KWIATAMI PIWONII, Chiny, XX w.

Papier mache, laka; 4,5 x 10,5 x 6,7 cm
Cena: 345,00 zł
3327

Cena: 345,00 zł
3702

CZTERY KSIĄŻKI MEDYCZNE, Chiny, XIX w.

Druk, papier, 20 x 12,5 cm, po 24 str., liczne ilustracje
Cena: 345,00 zł
3702

Cena: 345,00 zł
3749

CZARNY WOJOWNIK, Południowe Chiny, XIX/XX w.

Drewno, lakowa polichromia, złocenie wys. 105 cm
Cena: 3540,00 zł
3749

Cena: 3540,00 zł
37538

BRODATY DOSTOJNIK, Południowe Chiny, XIX/XX w.

Drewno, lakowa polichromia, złocenie, wys. 96
Cena: 3540,00 zł
37538

Cena: 3540,00 zł
37685

DWA NOŻE, Japonia, XIX/XX w.

Rękojeść, miedź, relief, złocenie, ostrza stalowe, dł. 20,7 cm
Cena: 460,00 zł
37685

DWA NOŻE, Japonia, XIX/XX w.

Cena: 460,00 zł
3831

TALERZ MALOWANY W KWIATY, Chiny, pocz. XX w.

Porcelana, kobalt podszkliwny, śr. 35 cm
Cena: 575,00 zł
3831

Cena: 575,00 zł
3878

DWÓCH TRAGARZY, Japonia, ok. 1930

Kość bawola, czerniona, wys.15,5 cm
Cena: 1725,00 zł
3878

Cena: 1725,00 zł
2395

WAZONIK, Japonia, ok. 1880

Jasny brąz, aplikacje - ciemny brąz, wys. 15 cm
Cena: 460,00 zł
2395

WAZONIK, Japonia, ok. 1880

Cena: 460,00 zł
25163

SMOK I SZCZUR, Chiny, XIX/XX w.

Biały jadeit, śr. 7 cm
Cena: 1180,00 zł
25163

Cena: 1180,00 zł
20140303_125405_121

WAZON, Chiny, XVIII/XIX w.

Porcelana, farby naszkliwne, wys. 27, śr. podstawy 14 cm
Cena: 4600,00 zł
20140303_125405_121

WAZON, Chiny, XVIII/XIX w.

Cena: 4600,00 zł
27669

PUDEŁKO NA ZNACZKI, Chiny, 1 poł. XX w.

Mosiądz, emalia; 3 x 3.8 x 3 cm
Cena: 575,00 zł
27669

Cena: 575,00 zł
28016

QI BAISHI

JARZYNY, 1951
Cena: 345,00 zł
28016

QI BAISHI

Cena: 345,00 zł
2894

PUZDRO, Chiny, XX w.

Srebro, próba 1, filigran, turkusy, korale, waga 191 g, wys. 7, śr. 9,5 cm
Cena: 920,00 zł
2894

PUZDRO, Chiny, XX w.

Cena: 920,00 zł
2949

FAJKA WODNA, Chiny, XIX w.

Porcelana, kobalt poszkliwny, krakelura, brąz, wys. 11(14) cm
Cena: 345,00 zł
2949

FAJKA WODNA, Chiny, XIX w.

Cena: 345,00 zł
2966

PODSTAWA POD WAZĘ, Chiny, k. XIX w.

Brąz, śr. 17 cm
Cena: 632,00 zł
2966

Cena: 632,00 zł
3151

FIGURA BUDDY, Birma, XIX w.

Brąz, oczy i opaska inkrustowane granatami, kwarcem i kością, wys. 45 cm
Cena: 12000,00 zł
3151

FIGURA BUDDY, Birma, XIX w.

Cena: 12000,00 zł
321_1

CHOSROW I SZIRIN, Indie, XIX w.

Rękopis, tusz, papier, 7,5 x 15 cm, s.46
Cena: 460,00 zł
321_1

Cena: 460,00 zł
32418

BRANSOLETKA, Chiny, 2 poł. XX w.

Złoto, próba 750, jadeit, śr. 7.5 cm
Cena: 977,00 zł
32418

Cena: 977,00 zł
324a

SZEŚĆ TALERZY, Chiny, poł. XX w.

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, śr. 30,5 cm
Cena: 230,00 zł
324a

Cena: 230,00 zł
2779

WAZON Z PTAKAMI, Japonia, XIX/XX w.

Brąz, wys. 21 cm
Cena: 1150,00 zł
2779

Cena: 1150,00 zł
125-wazonik-z-galazka-chiny-xx-w

WAZONIK Z GAŁĄZKĄ, Chiny, XX w.

Cena: 2875,00 zł

Cena: 2875,00 zł
wieczna-lampa-xvii-w.1

WIECZNA LAMPA, XVII w.

Mosiądz; dł. 55 cm

Cena: 4400,00 zł
wieczna-lampa-xvii-w.1

WIECZNA LAMPA, XVII w.

Cena: 4400,00 zł
25786

OPRAWA CUKIERNICY, Chiny, Honkg Kong, Wang Hing & Co, ok. 1900

Srebro, waga 156 g, wys. 6,5, śr. 13 cm
Cena: 1150,00 zł
25786

Cena: 1150,00 zł
25864

KADZIELNICA, Bliski Wschód, XIX w.

Mosiądz, inkrustacje miedzią i srebrem, niello, wys.14,5 , śr. 16,5 cm
Cena: 1150,00 zł
25864

Cena: 1150,00 zł
Strona 5 z 8