Strona 4 z 8
Wyników 109 - 144 z 261

daleki wschód

3175

KRYSZNA, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 15,5 cm
Cena: 3450,00 zł
3175

Cena: 3450,00 zł
3206

NÓŻ DO PAPIERU – MINIATURKA MIECZA, Chiny, pocz. XX w.

Stal, biały metal, kość; dł. całk.14,5 cm
Cena: 460,00 zł
3206

Cena: 460,00 zł
3235

LAKSZMI Z MISĄ NA OFIARĘ, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 9,5 cm
Cena: 1725,00 zł
3235

Cena: 1725,00 zł
3245

NANDI, Indie, XIX w.

Brąz, 6,5 x 7 x 4,5 cm
Cena: 3220,00 zł
3245

NANDI, Indie, XIX w.

Cena: 3220,00 zł
32818

DZBANUSZEK, Chiny, XIX/ XX w.

Szaro-czarny marmur; 7 x 12 x 7 cm
Cena: 230,00 zł
32818

DZBANUSZEK, Chiny, XIX/ XX w.

Cena: 230,00 zł
3294

THANKA, MANDALA, Nepal, XX w.

Olej, płótno; 39 x 31 cm
Cena: 1725,00 zł
3294

THANKA, MANDALA, Nepal, XX w.

Cena: 1725,00 zł
33021

THANKA-MANDALA, Nepal, XX w.

Olej, płótno; 43 x 33 cm
Cena: 1725,00 zł
33021

THANKA-MANDALA, Nepal, XX w.

Cena: 1725,00 zł
33127

KUBEK NA PĘDZLE, Chiny, XIX w.

Porcelana, wys. 10, śr. 7,2 cm
Cena: 920,00 zł
33127

Cena: 920,00 zł
3321

KRIS, Archipelag Malajski, XIX w.

Stal, damast, drewno, brąz złocony, kamienie jubilerskie
Cena: 21240,00 zł
3321

Cena: 21240,00 zł
238-kadzielnica-chiny-xix-xx-w

KADZIELNICA, Chiny, XIX w.

Brąz, inkrustacje srebrem i miedzią, wys. 44 cm
Cena: 14750,00 zł

KADZIELNICA, Chiny, XIX w.

Cena: 14750,00 zł
3311

GŁOWA. Benin, poł. XX w.

Brąz, wys. 22 cm
Cena: 295,00 zł
3311

GŁOWA. Benin, poł. XX w.

Cena: 295,00 zł
3358

WAZA ZE SMOKIEM, Japonia, Meiji, k. XIX w.

Brąz, wys. 46 cm
Cena: 1725,00 zł
3358

Cena: 1725,00 zł
18269

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.

Plakieta, relief, brąz; 20 x 10,5 cm, kontra
Cena: 3450,00 zł
18269

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 3450,00 zł
18395

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 14 cm
Cena: 4600,00 zł
18395

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 4600,00 zł
18472

WISZNU, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 11 cm
Cena: 3450,00 zł
18472

WISZNU, Indie, XIX w.

Cena: 3450,00 zł
18561

PARWATI, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 11,5 cm
Cena: 4600,00 zł
18561

Cena: 4600,00 zł
186211

PARWATI, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 9 cm
Cena: 4025,00 zł
186211

PARWATI, Indie, XIX w.

Cena: 4025,00 zł
18714

Brąz, wys. 10 cm
Cena: 2300,00 zł
18714

Cena: 2300,00 zł
187a1

ŚIWA, Indie, XIX w.

Plakieta, relief, brąz, 16,9 x 7,3 cm, kontra
Cena: 3450,00 zł
187a1

ŚIWA, Indie, XIX w.

Cena: 3450,00 zł
18887

GANEŚA Z RODZINĄ, Indie, XIX w.

Brąz, 5,5 x 8 x 6,1 cm
Cena: 1725,00 zł
18887

Cena: 1725,00 zł
18966

GANEŚA Z ŻONĄ, Indie, XIX w.

Brąz, wys.7 cm
Cena: 1725,00 zł
18966

GANEŚA Z ŻONĄ, Indie, XIX w.

Cena: 1725,00 zł
19072

GANEŚA, Indie, XIX w.

Brąz, wys.4,7 cm
Cena: 920,00 zł
19072

GANEŚA, Indie, XIX w.

Cena: 920,00 zł
19129

ŚIWA, Indie, XIX w.

Brąz, wys.8,2 cm
Cena: 1150,00 zł
19129

ŚIWA, Indie, XIX w.

Cena: 1150,00 zł
19292

GANEŚA, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 10,5 cm
Cena: 1725,00 zł
19292

GANEŚA, Indie, XIX w.

Cena: 1725,00 zł
19397

KALKIN, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 13 cm
Cena: 3450,00 zł
19397

KALKIN, Indie, XIX w.

Cena: 3450,00 zł
19464

LAKSZMI NA SŁONIU, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 11 cm
Cena: 3450,00 zł
19464

Cena: 3450,00 zł
19593

GANEŚA, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 7,7 cm
Cena: 1725,00 zł
19593

GANEŚA, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 1725,00 zł
19628

Brąz, wys. 9,5 cm
Cena: 2300,00 zł
19628

Cena: 2300,00 zł
19734

DURGA, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 7,5 cm
Cena: 1150,00 zł
19734

DURGA, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 1150,00 zł
19865

ŚIWA Z PARWATI

Brąz, wys. 8 cm
Cena: 1725,00 zł
19865

ŚIWA Z PARWATI

Cena: 1725,00 zł
20379

ŚIWA Z RODZINĄ, Indie, XIX w.

Drewno; 53 x 34 cm
Cena: 4370,00 zł
20379

ŚIWA Z RODZINĄ, Indie, XIX w.

Cena: 4370,00 zł
22329

KASETKA ZE SMOKIEM, Chiny, pocz. XX w.

Drewno, 8 x 20 x 30,5 cm
Cena: 2127,00 zł
22329

Cena: 2127,00 zł
22468

KADZIELNICA, Chiny, XVIII w.

Brąz, wys. 7,5 cm, śr. 10 cm
Cena: 690,00 zł
22468

KADZIELNICA, Chiny, XVIII w.

Cena: 690,00 zł
22739

HANUMAN, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 9 cm
Cena: 920,00 zł
22739

HANUMAN, Indie, XIX w.

Cena: 920,00 zł
2284

KALI, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 15 cm
Cena: 920,00 zł
2284

KALI, Indie, XIX w.

Cena: 920,00 zł
23039

ŚIWA I PARWATI, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 11,5 cm
Cena: 1150,00 zł
23039

Cena: 1150,00 zł
Strona 4 z 8