Strona 1 z 8
Wyników 1 - 36 z 261

daleki wschód

20100923_160330_116

Japonia, ok. poł. XIX w

KSIĄŻKA
Cena: 690,00 zł
20100923_160330_116

Japonia, ok. poł. XIX w

Cena: 690,00 zł
a86n055 copy

Chiny, XIX/XX w.

TACA
Cena: 920,00 zł
a86n055 copy

Chiny, XIX/XX w.

Cena: 920,00 zł
20101012_121210_131

Miska, Persja, okres kadżarski, 1. poł. XIX w.

Emalia malarska na miedzi, złocenie;
średnica 18 cm
Cena: 1553,00 zł
20101012_121210_131

Cena: 1553,00 zł
126

KAŁAMARZ PODRÓŻNY, Bliski Wschód (Iran?), XIX w.

Cena: 920,00 zł
126

Cena: 920,00 zł
20120504_122313_117

Flakonik do perfum

Chiny, XIX w.
Cena: 287,00 zł
20120504_122313_117

Flakonik do perfum

Cena: 287,00 zł
20130502_142141_116

ŁYŻKA, Chiny (?), XIX/XX w.

Srebro, waga 48 g, dł. 17 cm

Puncowanie: ideogramy chińskie i numer 95

Cena: 287,00 zł
20130502_142141_116

ŁYŻKA, Chiny (?), XIX/XX w.

Cena: 287,00 zł
20130706_141806_115

SZKATUŁKA, Chiny na rynek europejski, pocz. XIX w.

Srebro, próba 400; waga 456 g; 8 x 16 x 8 cm
Cena: 1150,00 zł
20130706_141806_115

Cena: 1150,00 zł
20130827_184105_086

KADZIELNICA, Azja Środkowa, XIX w.

Mosiądz; wys 13, śr, 21 cm
Cena: 575,00 zł
20130827_184105_086

Cena: 575,00 zł
20130926_142021_153

PIESEK FOU, Chiny, XIX w.

    Brąz patynowany; 26 x 17,5 x 30 cm

Cena: 4600,00 zł
20130926_142021_153

PIESEK FOU, Chiny, XIX w.

Cena: 4600,00 zł
187-czarka-z-niebieska-oprawa-mongolia-xix-w

CZARKA Z NIEBIESKĄ OPRAWĄ, Mongolia, XIX w.

Miedź srebrzona; wys. 6, śr. 12 cm
Cena: 402,00 zł

Cena: 402,00 zł
186-czarka-z-czerwona-oprawa-mongolia-xix-w

CZARKA Z CZERWONĄ OPRAWĄ, Mongolia, XIX w.

Miedź srebrzona; wys.5,3, śr. 12 cm
Cena: 402,00 zł

Cena: 402,00 zł
185-konew-mongolia-xix-w

KONEW, Mongolia, XIX w.

Miedź, mosiądz; wys. 31,5, śr. podstawy 12 cm Uchwyt na zawiasach, brak pokrywki
Cena: 747,00 zł
185-konew-mongolia-xix-w

KONEW, Mongolia, XIX w.

Cena: 747,00 zł
136-cache-pot-chiny-xix-xx-w

CACHE-POT, Chiny, XIX/XX w.

Mosiądz, emalia komórkowa, wys. 12, śr. 18 cm
Cena: 977,00 zł
136-cache-pot-chiny-xix-xx-w

CACHE-POT, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 977,00 zł
133-kumgan-afganistan-xix-xx-w

KUMGAN, Afganistan, XIX/XX w.

Miedź, dekoracja ryta, wys. 28 cm
Cena: 920,00 zł

KUMGAN, Afganistan, XIX/XX w.

Cena: 920,00 zł
131-kumgan-afganistan-xix-xx-w

KUMGAN, Afganistan, XIX/XX w.

Miedź, dekoracja ryta, wys. 39 cm
Cena: 920,00 zł

KUMGAN, Afganistan, XIX/XX w.

Cena: 920,00 zł
160-indoperska-lampka-oliwna-xviii-xix-w

INDOPERSKA LAMPKA OLIWNA, XVIII/XIX w.

Mosiądz, wys. 8, śr. 11,5 cm
Cena: 1035,00 zł

Cena: 1035,00 zł
Strona 1 z 8