WAZON, Chiny, XVIII/XIX w.
Porcelana, farby naszkliwne, wys. 27, śr. podstawy 14 cm

Namalowanych czworo wojowników i napisy ideogramami chińskimi
Stan zachowania: klejony, brak pokrywki

Base price 4600,00 zł