NÓŻ PASTERSKI Z PAŁECZKAMI, Mongolia, XIX / XX w.
Stal, drewno, róg, mosiądz, kość, srebro, skóra

dł. całk. w pochwie 35 cm, bez pochwy 26,2 cm, pałeczek 24 cm

Na głowni wyryte dwa ideogramy i znak: I

Spękania, ubytki okładzin rękojeści

Base price 1770,00 zł