TALERZYK Z MOTYLAMI, Chiny, XIX/XX w.
Porcelana, farby naszkliwne, śr. 14,5 cm

Sygnowany naszkliwnie ideogramami chińskimi

Stan: drobny odprysk na krawędzi

Base price 354,00 zł