ZESTAW DO HERBATY (TRZY DZBANKI), Chiny, Chefoo, Yee Dzu Ching, XIX/XX w.
Czarna kamionka, oprawa cynowa

oczy smoków barwione, na jednym dzbanku uchwyty mosiężne, uchwyt pokrywki drewniany; wys. 17, 14, 11,5 cm

Stan: jedna pokrywka pęknięta

Sygnowane: Chefoo China, ideogramy chińskie

Base price 1150,00 zł