CZARNY WOJOWNIK, Południowe Chiny, XIX/XX w.
Drewno, lakowa polichromia, złocenie wys. 105 cm

Stan: ułamany palec, wstęga; odspojenia, ubytki laki

Base price 3540,00 zł