BRODATY DOSTOJNIK, Południowe Chiny, XIX/XX w.
Drewno, lakowa polichromia, złocenie, wys. 96

Stan: ułamane broda, dwa palce; ubytki, odspojenia laki

Base price 3540,00 zł