KADZIELNIA, Chiny, XIX/XX w.
Brąz, wys. 19 cm

Sygnowana ideogramami chińskimi

Ażurowa, kulista, wsparta na trzech lwach Fou

Stan zachowania: pęknięcie jednej wiej łapy

Base price 4025,00 zł