WAZON ZDOBIONY DEKORACJĄ PEJZAŻOWĄ I KALIGRAFIĄ, Chiny, 1 poł. XX w.
Porcelana malowana podszkliwnie kobaltem; wys. 49 cm, śr. wylewu 20 cm

W lustrze dna kobaltem podszkliwnie sygnatura najprawdopodobniej twórcy dekoracji malarskiej

Base price 1416,00 zł