BUTLA NA WINO Z FENIKSEM, Chiny, kon. XIX w.
Porcelana malowana podszkliwnie kobaltem; wysokość: 14 cm<

Sygnowana, opatrzona na dnie markami Nei Fu

Base price 826,00 zł