Zresetuj wszystko

Strona 1 z 8
Wyników 1 - 36 z 274

daleki wschód

3772

Budda Siakjamuni, Mongolia, XIX/XX w.

Thanka, farby wodne, papier naklejony na płótno; 73 x 65 mm
Cena: 590,00 zł
3772

Cena: 590,00 zł
37658

WADŻRAJOGINI, Tybet, XIX/XX w.

Thanka, farby wodne, papier naklejony na płótno; 98 x 81 cm
Cena: 590,00 zł
37658

Cena: 590,00 zł
37592

Bogda Chan, Mongolia, XIX/XX w.

Thanka, farby wodne, papier; 84 x 68 mm
Cena: 590,00 zł
37592

Cena: 590,00 zł
37257

TALERZ, Chiny, ok. 1930

Emalia komórkowa na miedzi, złocenie, śr. 26 cm
Cena: 944,00 zł
37257

TALERZ, Chiny, ok. 1930

Cena: 944,00 zł
37156

WAZA Z ŻÓŁTYMI SMOKAMI, Chiny, poł. XX w.

Emalia komórkowa na miedzi, wys. 26 cm
Cena: 472,00 zł
37156

Cena: 472,00 zł
37041

ZESTAW Z PAWIAMI, Chiny,1 poł. XX w.

Emalia komórkowa na miedzi
Cena: 1180,00 zł
37041

Cena: 1180,00 zł
369a

PUZDRO, Chiny, 1 poł. XX w.

Kość słoniowa, oczy smoków czernione; wys. 7 cm, waga 110,4 g
Cena: 944,00 zł
369a

PUZDRO, Chiny, 1 poł. XX w.

Cena: 944,00 zł
36824

EKRAN, Chiny, XIX / XX w.

Drewno, inkrustacje masa perłową, haft jedwabny, 73,5 x 48,5 cm
Cena: 1770,00 zł
36824

EKRAN, Chiny, XIX / XX w.

Cena: 1770,00 zł
36795

ZWÓJ Z PARĄ PTAKÓW, Chiny, XX w.

Haft jedwabny; 255 x 54 cm
Cena: 708,00 zł
36795

Cena: 708,00 zł
4517

Malarz japoński

PEJZAŻ Z ŁODZIĄ I MOSTEM, 1 poł. XX w.
Cena: 354,00 zł
4517

Malarz japoński

Cena: 354,00 zł
4507

TRZY IDEOGRAMY JAPOŃSKIE, 1 poł. XX w.

Tusz, papier; bordiura jedwabna; 25,5 x 60 cm
Cena: 354,00 zł
4507

Cena: 354,00 zł
4486

WAZA Z CHRYZANTEMAMI, Chiny, XIX/XX w.

Emalia komórkowa na miedzi, złocenie, wys. 26 cm
Cena: 590,00 zł
4486

Cena: 590,00 zł
4441

CHUONG CHUA, DZWON RYTUALNY W STYLU DYNASTII SONG, Południowe Chiny, XIX w.

Brąz, wys. 39,5 cm
Cena: 2596,00 zł
4441

Cena: 2596,00 zł
4284

WAZA, Chiny, pocz. XX w.

Drewno, laka, wys. 20,5 cm
Cena: 826,00 zł
4284

WAZA, Chiny, pocz. XX w.

Cena: 826,00 zł
263_1 — kopia

MONETA KESZOWA, 500 KESZÓW, Chiny cesarz Xianfeng, Bao Quan, ok. 1854-55

Mosiądz, śr. 54 mm, 65,31 g
Cena: 944,00 zł
263_1 — kopia

Cena: 944,00 zł
262_1 — kopia

MONETA KESZOWA, 100 keszów, Xianfeng, Bao Qua, 1831-61

Mosiądz, śr. 48 mm, 43,47 g
Cena: 944,00 zł
262_1 — kopia

Cena: 944,00 zł
261 — kopia

Mosiądz, śr. 48 mm, waga 52,4 g
Cena: 944,00 zł
261 — kopia

Cena: 944,00 zł
260_1 — kopia

Mosiądz, śr. 47 mm, waga 45,1 g
Cena: 944,00 zł
260_1 — kopia

Cena: 944,00 zł
259_1 — kopia

MONETA KESZOWA, 500 KESZÓW, Chiny cesarz Xianfeng , Bao Quan, ok. 1854-55

Mosiądz, śr. 54 mm, waga 56,56 g
Cena: 944,00 zł
259_1 — kopia

Cena: 944,00 zł
258_1 — kopia

MONETA KESZOWA, Xianfeng, Tong Bao, 1831-61

Cena: 944,00 zł
258_1 — kopia

Cena: 944,00 zł
255_1 — kopia

Mosiądz, śr. 48 mm, waga 49,84 g
Cena: 944,00 zł
255_1 — kopia

Cena: 944,00 zł
254_1 — kopia

MONETA KESZOWA, Xianfeng, Bao Chuan, Zhonggian, 1831-61

Mosiądz, śr. 54 mm, waga 52,37 g
Cena: 944,00 zł
254_1 — kopia

Cena: 944,00 zł
453

POJEMNIK Z FUKUROKUJU, Japonia, okres Meiji

Kość słoniowa, dekoracja czarna farbą, wys. 9 cm, waga 96,6 g
Cena: 944,00 zł
453

Cena: 944,00 zł
452

INRŌ, Japonia, okres, Meiji

Kość, dekoracja czarną farbą, jedwab, wys. 7,2 cm
Cena: 944,00 zł
452

INRŌ, Japonia, okres, Meiji

Cena: 944,00 zł
4449

TRZY WAZONIKI SATSUMA, Japonia, XX w.

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys.13, 9,5; 7,5 cm
Cena: 472,00 zł
4449

Cena: 472,00 zł
Strona 1 z 8