Galeria:
Strona 10 z 43
Wyników 325 - 360 z 1518

Rzemiosło

27757

BÓG Z BARANIĄ GŁOWĄ, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 10,5 cm
Cena: 2300,00 zł
27757

Cena: 2300,00 zł
27886

PARWATI, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 13,5 cm
Cena: 3450,00 zł
27886

PARWATI, Indie, XVIII w.

Cena: 3450,00 zł
2791

KRYSZNA, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 13 cm
Cena: 2875,00 zł
2791

KRYSZNA, Indie, XIX w.

Cena: 2875,00 zł
28096

WISZNU, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 14 cm
Cena: 2875,00 zł
28096

WISZNU, Indie, XVIII w.

Cena: 2875,00 zł
281675

SZASZTHI, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 15 cm
Cena: 2875,00 zł
281675

SZASZTHI, Indie, XVIII w.

Cena: 2875,00 zł
28237

WAZA NA OFIARĘ, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 6,5 cm
Cena: 1150,00 zł
28237

Cena: 1150,00 zł
2839

PARWATI, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 13,5 cm
Cena: 3450,00 zł
2839

PARWATI, Indie, XVIII w.

Cena: 3450,00 zł
28577

WISZNU, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 16,5 cm
Cena: 3450,00 zł
28577

WISZNU, Indie, XIX w.

Cena: 3450,00 zł
28615

WISZNU, Indie, XVIII/XIX w.

Brąz, wys. 9 cm
Cena: 3450,00 zł
28615

WISZNU, Indie, XVIII/XIX w.

Cena: 3450,00 zł
2873

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 12,5 cm
Cena: 3450,00 zł
2873

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 3450,00 zł
288487

LAKSZMI NARAJANA, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 9,2 cm
Cena: 2875,00 zł
288487

Cena: 2875,00 zł
28993

PARWATI, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 11,5 cm
Cena: 3450,00 zł
28993

PARWATI, Indie, XVIII w.

Cena: 3450,00 zł
2903

DURGA, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 10 cm
Cena: 3450,00 zł
2903

DURGA, Indie, XVIII w.

Cena: 3450,00 zł
29194

ZHONGLI QUAN, Chiny, XIX w.

Brąz, wys. 13 cm, drewniany cokół wtórny, wys. całk. 18 cm
Cena: 690,00 zł
29194

ZHONGLI QUAN, Chiny, XIX w.

Cena: 690,00 zł
2936

DUNGCHEN, Chiny lub Tybet, XIX/XX w.

Róg, srebro, turkusy, dł. 33 cm
Cena: 1380,00 zł
2936

Cena: 1380,00 zł
20130926_184454_088

ZEGAREK DAMSKI, pocz. XX w.

Złoto, próba 14 karatów, śr. 35 mm
Cena: 1725,00 zł
20130926_184454_088

ZEGAREK DAMSKI, pocz. XX w.

Cena: 1725,00 zł
104-zegarek-damski-wisiorkowy-szwajcaria-k-xix-w

ZEGAREK DAMSKI WISIORKOWY, Szwajcaria, k. XIX w.

Trzykopertowy, złoty, próba 14 K, śr. 32 mm
Cena: 2300,00 zł

Cena: 2300,00 zł
156-kieszonkowy-zegarek-cortebert-pocz-xx-w

ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, Cortébert, pocz. XX w.

Złoty, próba 14K, trzykopertowy, śr. 47 mm
Cena: 4600,00 zł

Cena: 4600,00 zł
158-zegarek-kieszonkowy-usa-waltham-pocz-xx-w

ZEGAREK KIESZONKOWY, USA, Waltham, pocz. XX w.

Złoty, próba 14 K, waga całkowita 157,87 g, śr. 55 mm
Cena: 17250,00 zł

Cena: 17250,00 zł
20131203_132010_064

IKONA, MATKA BOSKA POCIESZYCIELKA WSZYSTKICH STRAPIONYCH, Rosja, po 1870

Tempera, złocenie, deska, 22 x 17 cm
Cena: 3450,00 zł
20131203_132010_064

Cena: 3450,00 zł
19023

ZEGAREK BIŻUTERYJNY, DAMSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Bulova, ok. 1950

Złocony, 28 x 17 mm, bransoletka
Cena: 345,00 zł
19023

Cena: 345,00 zł
1919

ZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ

Koperta, Szwajcaria, Eterna, pocz. XX w.
Cena: 402,00 zł
1919

ZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ

Cena: 402,00 zł
19331

ZEGAREK BIŻUTERYJNY, DAMSKI NA RĘKĘ, ok. 1940

Koperta złota, 5 szafirów, 27 x 15 mm, bransoletka
Cena: 6900,00 zł
19331

Cena: 6900,00 zł
19549

ZEGAREK BIŻUTERYJNY, DAMSKI NA RĘKĘ, USA, Elgin, ok. 1960

Koperta stalowa, 26 x 16 cm, bransoletka
Cena: 345,00 zł
19549

Cena: 345,00 zł
1985

ZEGAREK BIŻUTERYJNY, WISIORKOWY HERITAGE, Szwajcaria, Continental, ok. 1940

Koperta srebrzona, 2 cm
Cena: 920,00 zł
1985

Cena: 920,00 zł
20032

ZEGAREK NA RĘKĘ, kwarcowy, Szwajcaria, Canterbury

Koperta złocona, 4 x 2 cm, skórzany pasek
Cena: 345,00 zł
20032

Cena: 345,00 zł
Strona 10 z 43