Galeria:
Strona 8 z 43
Wyników 253 - 288 z 1518

Rzemiosło

12556

ORZEŁ Z MEDALIONEM, Polska, pocz. XX w.

Cynk, malowany na niebiesko, 8,5 x 9 cm
Cena: 236,00 zł
12556

Cena: 236,00 zł
16539

SZKATUŁKA, Rosja, przed 1953

Papier maché, laka; 85 x 22,5 x 13 cm
Cena: 2360,00 zł
16539

SZKATUŁKA, Rosja, przed 1953

Cena: 2360,00 zł
281-dzban-mongolia-xix-xx-w

DZBAN, Mongolia, XIX/XX w.

Miedź, mosiądz, inkrustacje kamieniami półszlachetnymi, wys.34 cm
Cena: 944,00 zł
281-dzban-mongolia-xix-xx-w

DZBAN, Mongolia, XIX/XX w.

Cena: 944,00 zł
13725

KSIĄŻĘ JÓZEF PONIATOWSKI, Polska, XIX w.

Cyna; 43 x 43 mm
Cena: 236,00 zł
13725

Cena: 236,00 zł
236652

ZEGAREK NA RĘKĘ EKO

Koperta złota, próba 750; 17 x 17 mm
Cena: 1416,00 zł
236652

ZEGAREK NA RĘKĘ EKO

Cena: 1416,00 zł
23773

ZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ LONGINES

Koperta złota; 30 x 22 mm
Cena: 3304,00 zł
23773

Cena: 3304,00 zł
239_17

ZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ OMEGA

Złota koperta i bransoleta, próba 585, waga całk. 69,61 g, śr. 33 mm
Cena: 14160,00 zł
239_17

ZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ OMEGA

Cena: 14160,00 zł
24039

ZEGAR-KULA, Szwajcaria, Doxa, pocz. XX w.

Stal, szkło, śr. 6,5 cm
Cena: 944,00 zł
24039

Cena: 944,00 zł
2412

ZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Rora

Koperta złota, próba 750; śr. 18 mm
Cena: 1180,00 zł
2412

Cena: 1180,00 zł
26877

FAJKA, XIX w.

Pianka morska, dł. 12 cm
Cena: 354,00 zł
26877

FAJKA, XIX w.

Cena: 354,00 zł
28597

ZEGAR KOMINKOWY, Anglia, Sadler Ottery St. Mary, XIX/XX w.

Obudowa czarny marmur; 30,5 x 24 x 12,5 cm
Cena: 1180,00 zł
28597

Cena: 1180,00 zł
2956

TALERZYK Z MOTYLAMI, Chiny, XIX/XX w.

Porcelana, farby naszkliwne, śr. 14,5 cm
Cena: 354,00 zł
2956

Cena: 354,00 zł
29719

DOSTOJNIK, Chiny, XX w.

Figurka, kamień mydlany, wys. z podstawą 10 cm
Cena: 708,00 zł
29719

DOSTOJNIK, Chiny, XX w.

Cena: 708,00 zł
29891

MANDARYN, Chiny, XX w.

Figurka, kamień mydlany, wys. z podstawą 10,5 cm
Cena: 708,00 zł
29891

MANDARYN, Chiny, XX w.

Cena: 708,00 zł
30139

PUZDERKO, Chiny, XIX/XX w.

Biały metal, koral, turkus; wys. 6, śr. 6 cm
Cena: 236,00 zł
30139

PUZDERKO, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 236,00 zł
30281

TANIEC, Persja, XX w.

Miniatura, farby wodne, kość; 9,7 x 6 cm (owal)
Cena: 236,00 zł
30281

TANIEC, Persja, XX w.

Cena: 236,00 zł
20130124_170113_148

LICHTARZYK W STYLU EMPIRE W FORMIE SFINKSA, XIX w.

Brąz, wys. 17 cm

Cena: 862,00 zł
20130124_170113_148

Cena: 862,00 zł
18448

SUSZKA W STYLU ART DECO, ok. 1930

Biały metal niklowany, drewno, płótno; 7 x 14,5 x 6,5 cm
Cena: 740,99 zł
18448

Cena: 740,99 zł
19451

WŁODZIMIERSKA IKONA MATKI BOŻEJ, Rosja, k. XIX w.

Tempera, złocenie, deska; 31 x 27 cm
Cena: 3304,00 zł
19451

Cena: 3304,00 zł
238572

WAZONIK, poł. XX w.

Szkło kobaltowe, srebrne listwy, wys. 23 cm
Cena: 590,00 zł
238572

WAZONIK, poł. XX w.

Cena: 590,00 zł
24088

DZIECKO W CZEPKU, ok. 1900

Miniatura, fotografia podmalowana, 8,5 x 6,5 cm (owal)
Cena: 295,00 zł
24088

DZIECKO W CZEPKU, ok. 1900

Cena: 295,00 zł
25262

PRZYCISK DO PAPIERU Z JASZCZURKĄ, pocz. XX w.

Brąz, podstawa 15 x 4,8 cm
Cena: 354,00 zł
25262

Cena: 354,00 zł
25311

PATERKA W FORMIE LIŚCIA DĘBU Z PISKLAKIEM, pocz. XX w.

Brąz, 4,5 x 18 x 8,5 cm
Cena: 354,00 zł
25311

Cena: 354,00 zł
25751

MOŹDZIERZ, XVIII / XIX w.

Mosiądz, wys. 14,5, śr. 14,5 cm
Cena: 354,00 zł
25751

MOŹDZIERZ, XVIII / XIX w.

Cena: 354,00 zł
Strona 8 z 43