Galeria:
Strona 5 z 43
Wyników 145 - 180 z 1518

Rzemiosło

34146

ZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Schaffhausen, poł. XX w.

Koperta złota, pr. 750, śr. 35 mm
Cena: 4720,00 zł
34146

Cena: 4720,00 zł
34051

Cena: 4720,00 zł
34051

Cena: 4720,00 zł
3393

Cena: 14160,00 zł
3393

Cena: 14160,00 zł
32166

SAMOWAR, Rosja, XIX/XX w.

Kształt gruszkowaty
Cena: 354,00 zł
32166

SAMOWAR, Rosja, XIX/XX w.

Cena: 354,00 zł
32062

SAMOWAR, Rosja, Moskwa, Alenczikow i Zimin, k. XIX w.

Kształt wazy
Cena: 944,00 zł
32062

Cena: 944,00 zł
3183

SAMOWAR, Rosja, Peresław, Zachriapin, k. XIX w.

Forma wazy
Cena: 944,00 zł
3183

Cena: 944,00 zł
31099

SAMOWAR Z TACĄ I OCIEKACZEM, Rosja, Tuła, I. F. Kapyrzin, po 1906

Forma wazy
Cena: 1416,00 zł
31099

Cena: 1416,00 zł
30926

SAMOWAR, Rosja, Tuła, I. F. Kapyrzin, po 1904

Forma wazy
Cena: 1416,00 zł
30926

Cena: 1416,00 zł
307385

SAMOWAR, Rosja, Tuła, Bracia Szemarin, k. XIX w.

Kształt gruszkowaty, fasetowany
Cena: 1416,00 zł
307385

Cena: 1416,00 zł
30636

SAMOWAR, Rosja, Tuła, Fabryka Spadkobierców Wasilija Stiepanowa Bataszewa, pocz. XX w.

Kształt jajowaty
Cena: 1416,00 zł
30636

Cena: 1416,00 zł
30537

SAMOWAR typu kieliszek, Rosja, pocz. XX w.

Mosiądz, niklowanie, drewno (uchwyty), wys. 50 cm
Cena: 354,00 zł
30537

Cena: 354,00 zł
20111210_100435_078

SAMOWAR, Rosja, 1. poł. XIX w.

Mosiądz, drewno (uchwyty); 47 x 30 x 27 cm
Cena: 1440,00 zł
20111210_100435_078

Cena: 1440,00 zł
a100_055

Metal niklowany, drewno; wys. 46 cm

Cena: 920,00 zł
a100_055

Cena: 920,00 zł
33925

PARA KINKIETÓW DO PIANINA, XIX/ XX w.

Brąz, dł. 21,5 cm
Cena: 1416,00 zł
33925

Cena: 1416,00 zł
3084

IKONA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, 2 poł. XIX w.

Tempera, deska, okład miedziany, złocony; 22,5 x 17,5 cm
Cena: 944,00 zł
3084

Cena: 944,00 zł
147416

WAZON, Polska, ok. 1970

Szkło rubinowe, wys. 21 cm
Cena: 590,00 zł
147416

WAZON, Polska, ok. 1970

Cena: 590,00 zł
264791

IKONA MATKI BOŻEJ KAZAŃSKIEJ, Rosja, 2 poł. XIX w.

Tempera, deska, okład mosiężny; 23,5 x 17,5 cm
Cena: 944,00 zł
264791

Cena: 944,00 zł
3582

TALERZ, Chiny, XIX w.

Porcelana, kobalt podszkliwny, farby naszkliwne, złocenia, śr. 38 cm
Cena: 1770,00 zł
3582

TALERZ, Chiny, XIX w.

Cena: 1770,00 zł
3623

TALERZ DWOMA MĘŻCZYZNAMI PRZY WAZIE, Chiny, XVII / XVIII w.

Porcelana, kobalt podszkliwny, śr. 30 cm
Cena: 944,00 zł
3623

Cena: 944,00 zł
3643

SARASWATI, Tajlandia, XX w.

Brąz, złocenie, 19 x 16 x 10 cm
Cena: 1416,00 zł
3643

SARASWATI, Tajlandia, XX w.

Cena: 1416,00 zł
3692

KADZIELNICA Z RYBAMI, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, wys 4,2, śr. 6,6 cm, łańcuszek
Cena: 590,00 zł
3692

Cena: 590,00 zł
3663

WAZON ZE SMOKIEM I ŻÓŁWIAMI, Chiny, 2 poł. XIX w.

Brąz, wys. 21 cm
Cena: 944,00 zł
3663

Cena: 944,00 zł
3594

UŚMIECHNIĘTY MANDARYN, Chiny, XX w.

Cyna patynowana na brąz, wys. 6,7 cm
Cena: 590,00 zł
3594

Cena: 590,00 zł
3578

GANEŚA, Indie, XIX/XX w.

Brąz, wys. 19,5 cm
Cena: 1180,00 zł
3578

GANEŚA, Indie, XIX/XX w.

Cena: 1180,00 zł
34768

CZAJNIK, Polska, XIX w.

Miedź, szkło akrylowe (wtórny uchwyt pokrywki), wys. 29, śr. 22 cm
Cena: 944,00 zł
34768

CZAJNIK, Polska, XIX w.

Cena: 944,00 zł
Strona 5 z 43