Galeria:
Strona 4 z 43
Wyników 109 - 144 z 1518

Rzemiosło

20140602_124855_087

ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Petit, ok. 1820

Obudowa brąz złocony, 46 z 30,5 x 10 cm
Cena: 10030,00 zł
20140602_124855_087

Cena: 10030,00 zł
zegar-kominkowy-z-figura-psyche-lemerle-charpentier

ZEGAR KOMINKOWY Z FIGURĄ PSYCHE

Cena: 25960,00 zł

Cena: 25960,00 zł
221_121

STRZEMIĘ I OSTROGA, XVIII / XIX w.

Mosiądz, żelazo (gwiazdka szenkla), dł. 20 i 12,5 cm
Cena: 472,00 zł
221_121

Cena: 472,00 zł
21151

MATKA BOŻA CZĘSTOCHOWSKA, Polska, pocz. XX w.

Plakieta, ołów, polichromia; 19,5 x 13,5 cm
Cena: 472,00 zł
21151

Cena: 472,00 zł
208372

LORNETKA TEATRALNA, Polska, Wilno, Jan Iwaszkiewicz, po 1906

Mosiądz, bakelit, szkło, skóra, 11,5 cm
Cena: 472,00 zł
208372

Cena: 472,00 zł
20687

KRZYŻ WALECZNYCH, Polska, 2 poł. XX w.

Brąz, odlew; 22 x 21,5 cm
Cena: 472,00 zł
20687

Cena: 472,00 zł
4084

POLOWANIE NA ANTYLOPY, Indie, XVIII / XIX w.

Miniatura, farby wodne, papier; 22 x 13 cm (arkusz)
Cena: 1180,00 zł
4084

Cena: 1180,00 zł
4079

POLOWANIE, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 1180,00 zł
4079

Cena: 1180,00 zł
37539

NÓŻ DO PAPIERU Z GŁOWĄ RYCERZA, ok. 1900

Srebro, kość, dł. 31 cm
Cena: 2242,00 zł
37539

Cena: 2242,00 zł
37392

OKULARY I LORGNON W ETUI, 2 poł. XIX w.

Mosiądz, miedź, złocenie, szkło
Cena: 1180,00 zł
37392

Cena: 1180,00 zł
32781

DZWONEK Z TRANSATLANTYKU MILWAUKEE, 1929

Brąz, wys. 5,5 cm
Cena: 590,00 zł
32781

Cena: 590,00 zł
30988

ZEGAREK ATLANTIC WORLDMASTER SUPER, Szwajcaria, ok. 1965

Męski, na rękę, śr. 36 mm
Cena: 708,00 zł
30988

Cena: 708,00 zł
30873

ZEGAREK PALLAS, Szwajcaria, ok. 1955

Męski na rękę, śr. 37 mm, bransoleta
Cena: 354,00 zł
30873

Cena: 354,00 zł
30368

ZEGAREK DOXA, ok. 1965

Męski, na rękę, śr. 35 mm, koperta złocona
Cena: 590,00 zł
30368

ZEGAREK DOXA, ok. 1965

Cena: 590,00 zł
25061

PROCHOWNICA Z JELENIEM, pol. XIX w.

Miedź, mosiądz, 16 cm
Cena: 708,00 zł
25061

Cena: 708,00 zł
13429

ZEGAR GABINETOWY, Polska, poł. XX w.

Plater na mosiądzu, szary marmur, wys. 23,5 cm
Cena: 2360,00 zł
13429

Cena: 2360,00 zł
103-kapturek-do-gaszenia-swiec-2-pol-xix-w

KAPTUREK DO GASZENIA ŚWIEC, 2 poł. XIX w.

Metal srebrzony, dł.20 cm
Cena: 115,00 zł

Cena: 115,00 zł
139-lusterko-toaletowe-2-pol-xix-w

LUSTERKO TOALETOWE, 2 poł. XIX w.

Mosiądz, szkło, wys. 29 cm

Cena: 287,00 zł

Cena: 287,00 zł
figurka-pierrot-grajacy-na-mandolinie

FIGURKA, PIERROT GRAJĄCY NA MANDOLINIE, ok. 1930

Cyna, imitacja kości, kamień; wys. 12 cm
Cena: 575,00 zł

Cena: 575,00 zł
075

Kufel z barokową monetą

Dania, 1. poł. XX w.
Cena: 2070,00 zł
075

Kufel z barokową monetą

Cena: 2070,00 zł
20150120_161530_184

KOBIERZEC, Chiny, ok. 1930

Wełna, 292 x 263 cm
Cena: 7080,00 zł
20150120_161530_184

KOBIERZEC, Chiny, ok. 1930

Cena: 7080,00 zł
4324

TRZY FIGURKI ZWIERZĄT, XIX/XX w.

Brąz
Cena: 590,00 zł
4324

Cena: 590,00 zł
4185

WAZON, Polska, Warszawa, Semia, 1939

Szkło ołowiowe, szlifowane, oprawa srebrna, wys. 33,5 cm
Cena: 1180,00 zł
4185

Cena: 1180,00 zł
4145

WAZON, Czechy, XIX/XX w.

Szkło bezbarwne, lazurowane rubinowym szlifowane, wys. 31 cm
Cena: 944,00 zł
4145

WAZON, Czechy, XIX/XX w.

Cena: 944,00 zł
34453

ZEGAREK NE RĘKĘ, Tissot, poł. XX w.

Koperta złota, pr. 585, śr. 30 mm
Cena: 4130,00 zł
34453

Cena: 4130,00 zł
34249

ZEGAREK NA RĘKĘ, Szwajcaria, Cyma, poł. XX w.

Cena: 4720,00 zł
34249

Cena: 4720,00 zł
Strona 4 z 43