Galeria:
Strona 1 z 9
Wyników 1 - 36 z 303

ikony

14695

Anton SERAFIN

IKONA MATKI BOŻEJ, 1888
Cena: 3220,00 zł
14695

Anton SERAFIN

Cena: 3220,00 zł
20110302_093614_040

IKONA - JAN CHRZCICIEL JAKO ANIOŁ PUSTYNI, Rosja, pocz. XIX w.

Cena: 1725,00 zł
20110302_093614_040

Cena: 1725,00 zł
20110510_170658_069

IKONA - MATKA BOSKA KAZAŃSKA, Rosja, 1. poł. XIX w.

Cena: 5060,00 zł
20110510_170658_069

Cena: 5060,00 zł
20110302_091001_053

IKONA - MATKA BOSKA KRZEW GOREJĄCY, Rosja, 1. poł. XIX w.

Cena: 8050,00 zł
20110302_091001_053

Cena: 8050,00 zł
20110510_165845_074

IKONA - MATKA BOSKA POCIESZYCIELKA STRAPIONYCH Z GROSIKAMI, Rosja, 1890-1918

Cena: 2875,00 zł
20110510_165845_074

Cena: 2875,00 zł
20110510_171022_067

IKONA - MATKA BOSKA POCIESZYCIELKA STRAPIONYCH, kon. XVIII w.

Cena: 5175,00 zł
20110510_171022_067

Cena: 5175,00 zł
20110302_091204_052

IKONA - MATKA BOSKA POCIESZYCIELKA WSZYSTKICH STRAPIONYCH, Rosja, XVIII w.

Cena: 5175,00 zł
20110302_091204_052

Cena: 5175,00 zł
086

IKONA - MATKA BOSKA ŹRÓDŁO ŻYCIA, Rosja, 1. poł. XIX w.

Cena: 5750,00 zł
086

Cena: 5750,00 zł
20110409_132028_071

IKONA - MATKA BOSKA ŹRÓDŁO ŻYCIA, Rosja, 2. poł. XIX w.

Cena: 1725,00 zł
20110409_132028_071

Cena: 1725,00 zł
20110302_091317_051

IKONA - METROPOLITA, Rosja, pocz. XVIII w.

Cena: 4600,00 zł
20110302_091317_051

Cena: 4600,00 zł
20110409_131547_075

IKONA - SCENY Z ŻYWOTU PROROKA ELIASZA,Rosja, 4. ćw. XIX w.

Cena: 1725,00 zł
20110409_131547_075

Cena: 1725,00 zł
20110510_171257_066

IKONA - ŚW. JAN CHRZCICIEL Z KIELICHEM I ŚWIĘTAMI, Rosja, XVIII/XIX w.

Cena: 3450,00 zł
20110510_171257_066

Cena: 3450,00 zł
20110409_130853_083

IKONA - ŚW. MIKOŁAJ, Rosja, kon. XIX w.

Cena: 2128,00 zł
20110409_130853_083

Cena: 2128,00 zł
20110202_130502_078

IKONA - ŚW. MIKOŁAJ, Rosja, poł. XIX w.

Cena: 2070,00 zł
20110202_130502_078

Cena: 2070,00 zł
20110302_091912_046

IKONA - ŚW. MIKOŁAJ, Rosja, XIX/XX w.

Cena: 610,00 zł
20110302_091912_046

Cena: 610,00 zł
20110905_201009_046

Ikona - Święci Mateusz i Jan

Rosja, XIX w.
Cena: 9200,00 zł
20110905_201009_046

Ikona - Święci Mateusz i Jan

Cena: 9200,00 zł
20110302_092205_043

IKONA - ZBAWICIEL, Rosja, XVIII w.

Cena: 9200,00 zł
20110302_092205_043

Cena: 9200,00 zł
25116

IKONA CERKIEWNA, ŚW. ŁUKASZ EWANGELISTA, Wschodnia Polska, XIX w.

Tempera, deska, śr. 22,5 cm
Cena: 920,00 zł
25116

Cena: 920,00 zł
12229

IKONA CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, k. XIX w.

Tempera deska. 29 x 21 cm
Cena: 920,00 zł
12229

Cena: 920,00 zł
20110409_130941_082

IKONA CZTEROPOLOWA, Rosja, 2. poł. XIX w.

Cena: 1955,00 zł
20110409_130941_082

Cena: 1955,00 zł
a183__030

IKONA DOMOWA, Sobór Świetych, Rosja, po 1870

Tempera, złocenie, deska, 44,5 x 37,5 cm
Cena: 8050,00 zł
a183__030

Cena: 8050,00 zł
079-ikona-domowa-welon-matki-boskiej-rosja-po-1870

IKONA DOMOWA, WELON MATKI BOSKIEJ, Rosja, po 1870

Tempera, złocenie, deska; 26,5 x 21,5 cm
Cena: 3220,00 zł

Cena: 3220,00 zł
071-ikona-grekokatolicka-boze-narodzenie

IKONA GREKOKATOLICKA, BOŻE NARODZENIE, Wschodnia Polska, XVIII w.

Olej, deska; 35 x 25,5 cm (owal)
Cena: 1380,00 zł

Cena: 1380,00 zł
ikona-grekokatolicka-narodziny-marii-wschodnia-polska

IKONA GREKOKATOLICKA, NARODZINY MARII, Wschodnia Polska, XVIII w.

Cena: 1380,00 zł

Cena: 1380,00 zł
ikona-grekokatolicka-zmartwychwstanie-wschodnia-polska

IKONA GREKOKATOLICKA, ZMARTWYCHWSTANIE, Wschodnia Polska, XVIII w.

Olej, deska; 34 x 26,5 cm
Cena: 1380,00 zł

Cena: 1380,00 zł
20140429_152007_095

IKONA LUDOWA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, XIX/XX w.

Tempera, deska; 30 x 25,5 cm
Cena: 1035,00 zł
20140429_152007_095

Cena: 1035,00 zł
14461

IKONA MARYJNA, Rosja, XIX w.

Brąz, 16,5 x 9,7 cm
Cena: 460,00 zł
14461

IKONA MARYJNA, Rosja, XIX w.

Cena: 460,00 zł
20111013_181613_053

Ikona Matka Boska Nieoczekiwana Radość

Rosja XIX/XX w.
Cena: 2588,00 zł
20111013_181613_053

Cena: 2588,00 zł
119-ikona-matka-boska-wlodzimierska-rosja-xix-w

IKONA MATKA BOSKA WŁODZIMIERSKA, Rosja, XIX w.

Tempera, deska; 31 x 25 cm
Cena: 2070,00 zł

Cena: 2070,00 zł
25476

IKONA MATKA BOŻA ORĘDOWNICZKA, Rosja, k. XIX w.

Tempera, złocenie, deska, 36 x 31,5 cm
Cena: 3680,00 zł
25476

Cena: 3680,00 zł
20110302_091756_047

IKONA MATKI BOSKIEJ - NIEOCZEKIWANE POCIESZENIE, Rosja, XIX w.

Cena: 6900,00 zł
20110302_091756_047

Cena: 6900,00 zł
Strona 1 z 9