Galeria:
Strona 1 z 43
Wyników 1 - 36 z 1518

Rzemiosło

zegar-rosja-petersburg-c-f-granroth-po-1855

ZEGAR W STYLU LUDWIKA XVI, Rosja, Petersburg, C. F. Granroth, po 1855

Brąz złocony; wys. 70 cm
Cena: 35400,00 zł

Cena: 35400,00 zł
305 (2)

ZEGAR KAFLOWY, Niemcy, Augsburg, Jacob Mayr, ok. 1700

Brąz, mosiądz; 8,5 x 11 x 9,5 cm
Cena: 31050,00 zł
305 (2)

Cena: 31050,00 zł
zegar-kominkowy-z-figura-psyche-lemerle-charpentier

ZEGAR KOMINKOWY Z FIGURĄ PSYCHE

Cena: 25960,00 zł

Cena: 25960,00 zł
20140827_144139_072

IKONA, WNIEBOWSTĄPIENIE, Rosja, XVII w.

Tempera, złocenie, deska; 36 x 27,5 cm
Cena: 23000,00 zł
20140827_144139_072

Cena: 23000,00 zł
3321

KRIS, Archipelag Malajski, XIX w.

Stal, damast, drewno, brąz złocony, kamienie jubilerskie
Cena: 21240,00 zł
3321

Cena: 21240,00 zł
20140827_145828_068

IKONA, ŚWIĘTY JAN WOJOWNIK, Rosja, XVIII w.

Tempera, złocenie, deska, kowczeg; 32,5 x 26,5 cm
Cena: 20700,00 zł
20140827_145828_068

Cena: 20700,00 zł
aleksander1

POPIERSIE CARA ALEKSANDRA I, Polska, Warszawa, Ławski, 1840

Brąz, złocenie, patynowanie, wys. całk. 14 cm
Cena: 17250,00 zł
aleksander1

Cena: 17250,00 zł
158-zegarek-kieszonkowy-usa-waltham-pocz-xx-w

ZEGAREK KIESZONKOWY, USA, Waltham, pocz. XX w.

Złoty, próba 14 K, waga całkowita 157,87 g, śr. 55 mm
Cena: 17250,00 zł

Cena: 17250,00 zł
202 — kopia

PARA KANDELABRÓW W STYLU EMPIROWYM, 2 poł. XIX w.

Brąz patynowany, wys. 80 cm
Cena: 14375,00 zł
202 — kopia

Cena: 14375,00 zł
3393

ZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Schaffhausen, poł. XX w.

Koperta złota, pr. 750, śr. 35 mm
Cena: 14160,00 zł
3393

Cena: 14160,00 zł
239_17

ZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ OMEGA

Złota koperta i bransoleta, próba 585, waga całk. 69,61 g, śr. 33 mm
Cena: 14160,00 zł
239_17

ZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ OMEGA

Cena: 14160,00 zł
20110202_111535_026

ZEGAR Z MOTYWAMI BACHICZNYMI

Francja, Paryż, Susse Freres, ćw. XIX w.
Cena: 14042,00 zł
20110202_111535_026

ZEGAR Z MOTYWAMI BACHICZNYMI

Cena: 14042,00 zł
3151

FIGURA BUDDY, Birma, XIX w.

Brąz, oczy i opaska inkrustowane granatami, kwarcem i kością, wys. 45 cm
Cena: 12000,00 zł
3151

FIGURA BUDDY, Birma, XIX w.

Cena: 12000,00 zł
19749

KIEŁ NARWALA ZAADAPTOWANY NA LAMPĘ, XIX/XX w.

wys. kła 100 cm, całk. 152 cm, elektryczna
Cena: 11500,00 zł
19749

Cena: 11500,00 zł
23094

IKONA, PŁASZCZ MATKI BOSKIEJ, Rosja, XIX w.

Tempera, złocenie, deska; 48,5 x 43 cm
Cena: 11500,00 zł
23094

Cena: 11500,00 zł
055-ikona-swiateczna-prazdnik-rosja-pol-xix-w

IKONA ŚWIĄTECZNA - PRAZDNIK, Rosja, poł. XIX w.

Tempera, deska, złocenie; 53 x 43,5 cm W centrum Zmartwychwstanie, wokół wewnątrz: Umywanie nóg, Ostatnia Wieczerza, Modlitwa w Ogrojcu, Pojmanie, Przed Annaszem, Przed Piłatem, Biczowanie, Cierniem koronowanie, Ukrzyżowanie, Ze świętym Tomaszem; wokół na zewnątrz: Narodziny Marii, Wprowadzenie Marii do świątyni, Boże Narodzenie, Ofiarowanie w świątyni, Chrzest Chrystusa, Wjazd do Jerozolimy, Przemienienie, Wniebowstąpienie, Trójca Starotestamentowa z Abrahamem, Zaśnięcie Bogurodzicy oraz Podwyższenie Krzyża.
Cena: 11500,00 zł

Cena: 11500,00 zł
a132_225

KRZYŻ LITURGICZNY

Rosja, Moskwa, Dmitrij Iwanowicz Orłow, 1872
Cena: 10120,00 zł
a132_225

KRZYŻ LITURGICZNY

Cena: 10120,00 zł
0735

KOLEKCJA POCZTÓWEK WILEŃSKIEJ RODZINY PIEŃKOWSKICH

gównie Polska, koniec XIX / pocz. XX w.
Cena: 10120,00 zł
0735

Cena: 10120,00 zł
20101012_114857_117

Francja, l. 60-70-te XIX w.

ZEGAR NEOMANIERYSTYCZNY
Cena: 10120,00 zł
20101012_114857_117

Francja, l. 60-70-te XIX w.

Cena: 10120,00 zł
20140602_124855_087

ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Petit, ok. 1820

Obudowa brąz złocony, 46 z 30,5 x 10 cm
Cena: 10030,00 zł
20140602_124855_087

Cena: 10030,00 zł
279139

ZEGAR W TYPIE RELIGIEUSE, Vincenti & Cie, 2 poł. XIX w.

Drewno, fornir, mosiądz; 69,5 x 46 x 19,5 cm
Cena: 9440,00 zł
279139

Cena: 9440,00 zł
Strona 1 z 43