Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 9 z 42
Wyników 289 - 324 z 1506

Rzemiosło

125-wazonik-z-galazka-chiny-xx-w

WAZONIK Z GAŁĄZKĄ, Chiny, XX w.

Jadeit, drewno (podstawka), wys. 14,5 cm Stan zachowania: ubytki
Cena: 2875,00 zł

Cena: 2875,00 zł
4185

WAZON, Polska, Warszawa, Semia, 1939

Szkło ołowiowe, szlifowane, oprawa srebrna, wys. 33,5 cm
Cena: 1180,00 zł
4185

Cena: 1180,00 zł
108a5

WAZON, Polska, Tarnowiec, ok. 1975

Szkło warstwowe, bezbarwne i mieszane w masie, wys. 12,5 cm
Cena: 354,00 zł
108a5

Cena: 354,00 zł
147416

WAZON, Polska, ok. 1970

Szkło rubinowe, wys. 21 cm
Cena: 590,00 zł
147416

WAZON, Polska, ok. 1970

Cena: 590,00 zł
227572

WAZON, Niemcy, ok. 1920

Szkło ołowiowe, szlifowane, rżnięte, oprawa srebrna, próba 800, wys. 35 cm
Cena: 690,00 zł
227572

WAZON, Niemcy, ok. 1920

Cena: 690,00 zł
wazonszklo

WAZON, lata 20-te XX w.

Szkło opalizujące z odcieniem zieleni; wys. 30,2 cm
Cena: 1840,00 zł
wazonszklo

WAZON, lata 20-te XX w.

Cena: 1840,00 zł
3488

WAZON, Indie, XIX w.

Miedź, wys. 13 cm
Cena: 944,00 zł
3488

WAZON, Indie, XIX w.

Cena: 944,00 zł
115-wazon-indie-xix-w

WAZON, Indie, XIX w.

Mosiądz, wys.16,5 cm, śr.13 cm
Cena: 805,00 zł
115-wazon-indie-xix-w

WAZON, Indie, XIX w.

Cena: 805,00 zł
20110409_135452_054

WAZON, Francja lub Belgia, 1889

Cena: 1553,00 zł
20110409_135452_054

Cena: 1553,00 zł
4145

WAZON, Czechy, XIX/XX w.

Szkło bezbarwne, lazurowane rubinowym szlifowane, wys. 31 cm
Cena: 944,00 zł
4145

WAZON, Czechy, XIX/XX w.

Cena: 944,00 zł
20140303_125405_121

WAZON, Chiny, XVIII/XIX w.

Porcelana, farby naszkliwne, wys. 27, śr. podstawy 14 cm
Cena: 4600,00 zł
20140303_125405_121

WAZON, Chiny, XVIII/XIX w.

Cena: 4600,00 zł
12712

WAZON-FLET, Polska, ok. 1960

Szkło rubinowe i bezbarwne, formowane, wys. 62,5 cm
Cena: 747,00 zł
12712

WAZON-FLET, Polska, ok. 1960

Cena: 747,00 zł
3663

WAZON ZE SMOKIEM I ŻÓŁWIAMI, Chiny, 2 poł. XIX w.

Brąz, wys. 21 cm
Cena: 944,00 zł
3663

Cena: 944,00 zł
2779

WAZON Z PTAKAMI, Japonia, XIX/XX w.

Brąz, wys. 21 cm
Cena: 1150,00 zł
2779

Cena: 1150,00 zł
3171

WAZON Z PEJZAŻEM, Chiny, ok. 1970

porcelana, emaliowe farby naszkliwne, nadruk barwny, wys. 19 cm
Cena: 1180,00 zł
3171

Cena: 1180,00 zł
34449

WAZON DEKOROWANY W KWIATY I PTAKI, Persja, XIX/XX w.

Miedź cynowana, wys. 13 cm
Cena: 472,00 zł
34449

Cena: 472,00 zł
4326

WAZKA, Chiny, XVIII w.

Porcelana, kobalt podszkliwny, czerwień naszkliwna, wys. 24 cm
Cena: 708,00 zł
4326

WAZKA, Chiny, XVIII w.

Cena: 708,00 zł
4353

WAZKA Z ŻURAWIEM I JELENIEM, Japonia, pocz. XX w.

Brąz, wys. 13 cm
Cena: 1180,00 zł
4353

Cena: 1180,00 zł
32115

WAZA, Japonia, ok. 1900

Miedź złocona, emalia komórkowa, wys. 23 cm
Cena: 826,00 zł
32115

WAZA, Japonia, ok. 1900

Cena: 826,00 zł
4235

WAZA, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, wys. 18,5, śr. 24 cm
Cena: 1475,00 zł
4235

WAZA, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 1475,00 zł
3992

WAZA, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, emalia komórkowa, wys. 17,5 cm
Cena: 590,00 zł
3992

WAZA, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 590,00 zł
4284

WAZA, Chiny, pocz. XX w.

Drewno, laka, wys. 20,5 cm
Cena: 826,00 zł
4284

WAZA, Chiny, pocz. XX w.

Cena: 826,00 zł
Strona 9 z 42