Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 8 z 42
Wyników 253 - 288 z 1506

Rzemiosło

2548

ZAWIESZKA, Chiny, XIX/XX w.

Jadeit, waga 11,4 g, dł. 3,5 cm
Cena: 4025,00 zł
2548

ZAWIESZKA, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 4025,00 zł
20141129_145611_109

ŻARDINIERA NEOROKOKOWA, XIX/XX w.

Stop metali; 14 x 41 x 23 cm
Cena: 1150,00 zł
20141129_145611_109

Cena: 1150,00 zł
1681

ZAPALNICZKA, XIX/XX w.

Mosiądz, stal; 53 x 42 mm
Cena: 172,00 zł
1681

ZAPALNICZKA, XIX/XX w.

Cena: 172,00 zł
32176

ZAPALNICZKA, Szwajcaria, Dunhill

Biały metal złocenie; waga 80,7 g; 64 x 13 x 11 mm
Cena: 472,00 zł
32176

Cena: 472,00 zł
19451

WŁODZIMIERSKA IKONA MATKI BOŻEJ, Rosja, k. XIX w.

Tempera, złocenie, deska; 31 x 27 cm
Cena: 3304,00 zł
19451

Cena: 3304,00 zł
4157

WIZYTOWNIK Z MEFISTEM, Austria, Wiedeń, A. Titze, 1900 - 1920

Brąz, malowany na zimno, wys. 7,5, sr. 13 cm
Cena: 1770,00 zł
4157

Cena: 1770,00 zł
1628

WIZYTA, 1880

Wycinanka, akwarela; 23 x 17 cm (owal) Sygnowany p.d.: Rob Groen / 80, l.d.: Der Besuch
Cena: 1150,00 zł
1628

WIZYTA, 1880

Cena: 1150,00 zł
28615

WISZNU, Indie, XVIII/XIX w.

Brąz, wys. 9 cm
Cena: 3450,00 zł
28615

WISZNU, Indie, XVIII/XIX w.

Cena: 3450,00 zł
28096

WISZNU, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 14 cm
Cena: 2875,00 zł
28096

WISZNU, Indie, XVIII w.

Cena: 2875,00 zł
2873

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 12,5 cm
Cena: 3450,00 zł
2873

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 3450,00 zł
18269

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.

Plakieta, relief, brąz; 20 x 10,5 cm, kontra
Cena: 3450,00 zł
18269

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 3450,00 zł
18395

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 14 cm
Cena: 4600,00 zł
18395

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 4600,00 zł
28577

WISZNU, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 16,5 cm
Cena: 3450,00 zł
28577

WISZNU, Indie, XIX w.

Cena: 3450,00 zł
306859

WISZNU, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 10 cm
Cena: 2300,00 zł
306859

WISZNU, Indie, XIX w.

Cena: 2300,00 zł
18472

WISZNU, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 11 cm
Cena: 3450,00 zł
18472

WISZNU, Indie, XIX w.

Cena: 3450,00 zł
23245

WISZNU, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 15,5 cm
Cena: 920,00 zł
23245

WISZNU, Indie, XIX w.

Cena: 920,00 zł
23719

WISZNU, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 18 cm
Cena: 2127,00 zł
23719

WISZNU, Indie, XIX w.

Cena: 2127,00 zł
31316

WIECZNE PIÓRO, Pelikan, ok. 1930

Masa plastyczna, miedź, stal, złocenie, dł.12 cm
Cena: 708,00 zł
31316

Cena: 708,00 zł
1691

WIECZNE PIÓRO, ok. 1930

Masa plastyczna, mosiądz, dł.13,5 cm
Cena: 172,00 zł
1691

WIECZNE PIÓRO, ok. 1930

Cena: 172,00 zł
wieczna-lampa-xvii-w.1

WIECZNA LAMPA, XVII w.

Mosiądz; dł. 55 cm

Cena: 4400,00 zł
wieczna-lampa-xvii-w.1

WIECZNA LAMPA, XVII w.

Cena: 4400,00 zł
20150120_172110_162

WIDELEC MYŚLIWSKI, XVIII w.

Stal, mosiądz, poroże; dł. 22,5 cm
Cena: 575,00 zł
20150120_172110_162

WIDELEC MYŚLIWSKI, XVIII w.

Cena: 575,00 zł
20101012_114003_112

Wenecja (Murano), XX w.

WAZON MILLEFIORI
Cena: 920,00 zł
20101012_114003_112

Wenecja (Murano), XX w.

Cena: 920,00 zł
238572

WAZONIK, poł. XX w.

Szkło kobaltowe, srebrne listwy, wys. 23 cm
Cena: 590,00 zł
238572

WAZONIK, poł. XX w.

Cena: 590,00 zł
121-wazonik-ok-1930

WAZONIK, ok. 1930

Szkło przezroczyste, lazurowane wielobarwnie, wys. 10,5 cm
Cena: 230,00 zł
121-wazonik-ok-1930

WAZONIK, ok. 1930

Cena: 230,00 zł
2395

WAZONIK, Japonia, ok. 1880

Jasny brąz, aplikacje - ciemny brąz, wys. 15 cm
Cena: 460,00 zł
2395

WAZONIK, Japonia, ok. 1880

Cena: 460,00 zł
350

WAZONIK, Chiny, XIX/XX w.

Mosiądz, emalia, wys. 12,5 cm
Cena: 690,00 zł
350

WAZONIK, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 690,00 zł
Strona 8 z 42