Zresetuj wszystko

BRĄZY

Rzeźby, figurki oraz przedmioty dekoracyjno-użytkowe z brązu to gałąź sztuki, którą nazywamy rzemiosłem artystycznym. Jak każda dziedzina sztuki, rzemiosło artystyczne ma swoich zwolenników i przeciwników. W ofercie handlowej Domu Aukcyjnego Ostoya brązy zajmują ważne miejsce. Są dziełami sztuki i jako takie poddawane są skrupulatnej ekspertyzie, wycenie oraz ekspozycji.

BRĄZY – SKUP I SPRZEDAŻ

Dom Aukcyjny Ostoya od lat specjalizuje się w skupowaniu i sprzedaży przykładów rzemiosła artystycznego z brązu. Swoją ofertę kierujemy zarówno do kolekcjonerów, którzy poszukują sposobności do korzystnego wzbogacenia swojej kolekcji o nowe okazy, jak i osób zajmujących się handlem sztuką. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do współpracy.

BRĄZY W OFERCIE DOMU AUKCYJNEGO OSTOYA

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór rzeźb i figurek z brązu. Posiadamy prace cenionych artystów oraz ciekawe brązy autorstwa mniej znanych rzeźbiarzy. Wszystkie pozycje w naszej ofercie zostały poddane profesjonalnym ekspertyzom potwierdzającym ich autentyczność, oceniającym stan zachowania i określającym wartość. Nabywając brązy za pośrednictwem Domu Aukcyjnego Ostoya masz pewność, że Twoją kolekcję wzbogacą naprawdę wartościowe okazy.

Galeria:
Strona 1 z 3
Wyników 1 - 36 z 81

brązy

202-zyrandol-osmioramienny-xviii-xix-w

ŻYRANDOL OŚMIORAMIENNY, XVIII/XIX w.

Mosiądz; wys. 44, śr. 65 cm
Cena: 4025,00 zł

Cena: 4025,00 zł
115-wazon-indie-xix-w

WAZON, Indie, XIX w.

Mosiądz, wys.16,5 cm, śr.13 cm
Cena: 805,00 zł
115-wazon-indie-xix-w

WAZON, Indie, XIX w.

Cena: 805,00 zł
3992

WAZA, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, emalia komórkowa, wys. 17,5 cm
Cena: 590,00 zł
3992

WAZA, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 590,00 zł
20121031_164920_114

WAZA ZE ZNAKAMI ZODIAKU, XIX/XX w.

Brąz odlewany, cyzelowany, patynowany, wys. 27 cm
Cena: 2012,50 zł
20121031_164920_114

Cena: 2012,50 zł
189-waza-z-zurawiem-japonia-1-tercja-xx-w

WAZA Z ŻURAWIEM, Japonia, 1 tercja XX w.

Brąz, wys. 19, śr. 24 cm
Cena: 1840,00 zł

Cena: 1840,00 zł
20140927_121707_058

WAZA PRZYŚCIENNA, XIX/XX w.

Marmur żyłkowany, brąz złocony metalicznie, wys 45 cm
Cena: 3450,00 zł
20140927_121707_058

WAZA PRZYŚCIENNA, XIX/XX w.

Cena: 3450,00 zł
15346

Victor Heinrich SEIFERT

CHŁOPIEC Brąz, czarny marmur, wys. całk.14 cm, cokół 3,5 cm Sygnowany: Seifert
Cena: 920,00 zł
15346

Victor Heinrich SEIFERT

Cena: 920,00 zł
036-trzy-swieczniki-kolumnowe-polska-warszawa-ok-1830

TRZY ŚWIECZNIKI KOLUMNOWE, Polska, Warszawa, ok. 1830

Brąz złocony, wys. 31 cm, śr. podstawy 14,5 cm Na kolistej podstawie zdobionej na brzegu ornamentem palmetowym, dalej girlandami kwiatowymi z motylami, , trzon u dołu zdobiony girlandami i palmetami, wyżej kanelowany, zwieńczony koszem z wieńcem owoców, tuleja tulipanowa z profitką. Stan zachowania: jeden ze świeczników wtórnie zelektryfikowany

Pochodzenie: kolekcja Rotwandów

Cena: 5175,00 zł

Cena: 5175,00 zł
4324

TRZY FIGURKI ZWIERZĄT, XIX/XX w.

Brąz
Cena: 590,00 zł
4324

Cena: 590,00 zł
0672

TONDO, TADEUSZ KOŚCIUSZKO, Polska, przed 1956

Proj. Pierre Jean David d'Angers (1788–1856)
Cena: 368,00 zł
0672

Cena: 368,00 zł
05574

TONDO, FRANCISZEK ŻWIRKO, 1932

Brąz, śr. 177 mm, kontra
Cena: 1380,00 zł
05574

Cena: 1380,00 zł
167-tlok-pieczetny-z-monogramem-jc-1-pol-xix-w

TŁOK PIECZĘTNY Z MONOGRAMEM JC, 1 poł. XIX w.

Miedź złocona, filigran, wys.8,5 cm, pole śr. 23 mm
Cena: 632,00 zł

Cena: 632,00 zł
184-taca-na-wizytowki-z-orlem-pocz-xx-w

TACA NA WIZYTÓWKI Z ORŁEM, pocz. XX w.

Zielony marmur, brąz, śr. 25,5 cm

Cena: 1035,00 zł

Cena: 1035,00 zł
12031

ŚWIECZNIK KLASYCYSTYCZNY, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy, ok. 1900

Brąz złocony; 11,5 x 24 x 9 cm
Cena: 8850,00 zł
12031

Cena: 8850,00 zł
05878

STANISŁAW STASZIC, Polska, 1 poł. XX w.

Relief, brąz, 20,5 x 15,5 cm, kontra
Cena: 368,00 zł
05878

Cena: 368,00 zł
0382

SATYR, Polska, Warszawa, Ludwik Arnold, ok. 1920

Brąz, wys.27,5 cm
Cena: 6900,00 zł
0382

Cena: 6900,00 zł
3259

PUCHAR WOTYWNY Z FRYZEM Z JASZCZUREK, Afryka, Mali, lud Dogonów, 1 poł. XX w.

Brąz, wys. 24,5 cm
Cena: 920,00 zł
3259

Cena: 920,00 zł
114-przycisk-do-papieru-z-jaszczurka-2-pol-xix-w

PRZYCISK DO PAPIERU Z JASZCZURKĄ, 2 poł. XIX w.

Brąz, czerwony marmur; 4 x 18 x 9 cm
Cena: 517,00 zł

Cena: 517,00 zł
1507

PRZYCISK DO PAPIERU W FORMIE LISA, pocz. XX w.

Mosiądz, dł.14 cm
Cena: 575,00 zł
1507

Cena: 575,00 zł
13133

PREZYDENT STANISŁAW WOJCIECHOWSKI, po 1922

Brąz, relief, 30 x 22 cm
Cena: 9440,00 zł
13133

Cena: 9440,00 zł
20140328_141933_160

POPIERSIE KOBIECE, ok. 1900

Brąz patynowany, 8,5 x 10 x 5 cm
Cena: 690,00 zł
20140328_141933_160

POPIERSIE KOBIECE, ok. 1900

Cena: 690,00 zł
aleksander1

POPIERSIE CARA ALEKSANDRA I, Polska, Warszawa, Ławski, 1840

Brąz, złocenie, patynowanie, wys. całk. 14 cm
Cena: 17250,00 zł
aleksander1

Cena: 17250,00 zł
247-popielniczka-z-psem-1-tercja-xx-w

POPIELNICZKA Z PSEM, 1 tercja XX w.

Mosiądz;10 x 15 cm
Cena: 345,00 zł

Cena: 345,00 zł
3287

POPIELNICZKA Z ODCISKIEM RACIC, 1 poł. XX w.

Brąz, 15 x 12,5 cm
Cena: 402,00 zł
3287

Cena: 402,00 zł
08279

POJEMNIK NA BIURKO W FORMIE BALII, Rosja, XIX/XX w.

Mosiądz, wys. 3,5, śr. 7 cm
Cena: 345,00 zł
08279

Cena: 345,00 zł
2966

PODSTAWA POD WAZĘ, Chiny, k. XIX w.

Brąz, śr. 17 cm
Cena: 632,00 zł
2966

Cena: 632,00 zł
Strona 1 z 3