Zresetuj wszystko

BRĄZY

Rzeźby, figurki oraz przedmioty dekoracyjno-użytkowe z brązu to gałąź sztuki, którą nazywamy rzemiosłem artystycznym. Jak każda dziedzina sztuki, rzemiosło artystyczne ma swoich zwolenników i przeciwników. W ofercie handlowej Domu Aukcyjnego Ostoya brązy zajmują ważne miejsce. Są dziełami sztuki i jako takie poddawane są skrupulatnej ekspertyzie, wycenie oraz ekspozycji.

BRĄZY – SKUP I SPRZEDAŻ

Dom Aukcyjny Ostoya od lat specjalizuje się w skupowaniu i sprzedaży przykładów rzemiosła artystycznego z brązu. Swoją ofertę kierujemy zarówno do kolekcjonerów, którzy poszukują sposobności do korzystnego wzbogacenia swojej kolekcji o nowe okazy, jak i osób zajmujących się handlem sztuką. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do współpracy.

BRĄZY W OFERCIE DOMU AUKCYJNEGO OSTOYA

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór rzeźb i figurek z brązu. Posiadamy prace cenionych artystów oraz ciekawe brązy autorstwa mniej znanych rzeźbiarzy. Wszystkie pozycje w naszej ofercie zostały poddane profesjonalnym ekspertyzom potwierdzającym ich autentyczność, oceniającym stan zachowania i określającym wartość. Nabywając brązy za pośrednictwem Domu Aukcyjnego Ostoya masz pewność, że Twoją kolekcję wzbogacą naprawdę wartościowe okazy.

Galeria:
Strona 1 z 3
Wyników 1 - 36 z 81

brązy

20130828_121643_067

PLAKIETA, JOACHIM LELEWEL, Polska, XIX/XX w.

Brąz odlewany, cyzelowany, patynowany, śr. 16 cm
Cena: 977,00 zł
20130828_121643_067

Cena: 977,00 zł
20140328_141933_160

POPIERSIE KOBIECE, ok. 1900

Brąz patynowany, 8,5 x 10 x 5 cm
Cena: 690,00 zł
20140328_141933_160

POPIERSIE KOBIECE, ok. 1900

Cena: 690,00 zł
036-trzy-swieczniki-kolumnowe-polska-warszawa-ok-1830

TRZY ŚWIECZNIKI KOLUMNOWE, Polska, Warszawa, ok. 1830

Brąz złocony, wys. 31 cm, śr. podstawy 14,5 cm Na kolistej podstawie zdobionej na brzegu ornamentem palmetowym, dalej girlandami kwiatowymi z motylami, , trzon u dołu zdobiony girlandami i palmetami, wyżej kanelowany, zwieńczony koszem z wieńcem owoców, tuleja tulipanowa z profitką. Stan zachowania: jeden ze świeczników wtórnie zelektryfikowany

Pochodzenie: kolekcja Rotwandów

Cena: 5175,00 zł

Cena: 5175,00 zł
131-kinkiet-secesyjny-ok-1900

KINKIET SECESYJNY, ok. 1900

Brąz; 8,5 x 23,5 cm
Cena: 230,00 zł
131-kinkiet-secesyjny-ok-1900

KINKIET SECESYJNY, ok. 1900

Cena: 230,00 zł
115-glowa-chlopca-1-pol-xx-w

GŁOWA CHŁOPCA, 1 poł. XX w.

Brąz, czarny marmur (podstawa), wys. całk. 18 cm, podstawa , 5,5, x 8 x 8 cm
Cena: 920,00 zł
115-glowa-chlopca-1-pol-xx-w

GŁOWA CHŁOPCA, 1 poł. XX w.

Cena: 920,00 zł
noz-do-papieru

NÓŻ DO PAPIERU Z UCHWYTEM W FORMIE RYBY, pocz. XX w.

Brąz, dł. 24 cm
Cena: 460,00 zł
noz-do-papieru

Cena: 460,00 zł
095-miniatura-pinakla-xix-w

MINIATURA PINAKLA, XIX w.

Brąz, wys.10 cm Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa
Cena: 575,00 zł
095-miniatura-pinakla-xix-w

MINIATURA PINAKLA, XIX w.

Cena: 575,00 zł
115-wazon-indie-xix-w

WAZON, Indie, XIX w.

Mosiądz, wys.16,5 cm, śr.13 cm
Cena: 805,00 zł
115-wazon-indie-xix-w

WAZON, Indie, XIX w.

Cena: 805,00 zł
189-waza-z-zurawiem-japonia-1-tercja-xx-w

WAZA Z ŻURAWIEM, Japonia, 1 tercja XX w.

Brąz, wys. 19, śr. 24 cm
Cena: 1840,00 zł

Cena: 1840,00 zł
184-taca-na-wizytowki-z-orlem-pocz-xx-w

TACA NA WIZYTÓWKI Z ORŁEM, pocz. XX w.

Zielony marmur, brąz, śr. 25,5 cm

Cena: 1035,00 zł

Cena: 1035,00 zł
063-noz-do-papieru-1-pol-xx-w

NÓŻ DO PAPIERU, 1 poł. XX w.

Brąz, dł.17,5 cm

W formie bagnetu, dekorowany liśćmi dębu

Cena: 172,00 zł
063-noz-do-papieru-1-pol-xx-w

NÓŻ DO PAPIERU, 1 poł. XX w.

Cena: 172,00 zł
202-zyrandol-osmioramienny-xviii-xix-w

ŻYRANDOL OŚMIORAMIENNY, XVIII/XIX w.

Mosiądz; wys. 44, śr. 65 cm
Cena: 4025,00 zł

Cena: 4025,00 zł
217-para-wazonow-ze-smokami-japonia-pocz-xx-w

PARA WAZONÓW ZE SMOKAMI, Japonia, pocz. XX w.

Brąz, wys. 26,5 cm
Cena: 1380,00 zł

Cena: 1380,00 zł
167-tlok-pieczetny-z-monogramem-jc-1-pol-xix-w

TŁOK PIECZĘTNY Z MONOGRAMEM JC, 1 poł. XIX w.

Miedź złocona, filigran, wys.8,5 cm, pole śr. 23 mm
Cena: 632,00 zł

Cena: 632,00 zł
092-kauko-kalervo-raesaenen

Kauko Kalervo RÄSÄNEN

MEDAL TEATRALNY, 1985

Brąz, odlew, śr.11 cm

Sygnowany: Kauko Rasanen 85

Cena: 402,00 zł
092-kauko-kalervo-raesaenen

Kauko Kalervo RÄSÄNEN

Cena: 402,00 zł
233-buddyjski-dzwonek-rytualny-mongolia-xix-w

BUDDYJSKI DZWONEK RYTUALNY, Mongolia, XIX w.

Brąz, wys.15, śr. 8 cm
Cena: 690,00 zł

Cena: 690,00 zł
114-przycisk-do-papieru-z-jaszczurka-2-pol-xix-w

PRZYCISK DO PAPIERU Z JASZCZURKĄ, 2 poł. XIX w.

Brąz, czerwony marmur; 4 x 18 x 9 cm
Cena: 517,00 zł

Cena: 517,00 zł
247-popielniczka-z-psem-1-tercja-xx-w

POPIELNICZKA Z PSEM, 1 tercja XX w.

Mosiądz;10 x 15 cm
Cena: 345,00 zł

Cena: 345,00 zł
1779

Lauritz Godtfred RASMUSSEN

BIEGNĄCY FAUN Brąz, wys. 38 cm Sygnowany stemplem: L.RASMUSSEN | KØBENHAVN
Cena: 3680,00 zł
1779

Lauritz Godtfred RASMUSSEN

Cena: 3680,00 zł
2196

KADZIELNICA MINIATUROWA, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, wys. 62 mm
Cena: 345,00 zł
2196

Cena: 345,00 zł
202 — kopia

PARA KANDELABRÓW W STYLU EMPIROWYM, 2 poł. XIX w.

Brąz patynowany, wys. 80 cm
Cena: 14375,00 zł
202 — kopia

Cena: 14375,00 zł
2017

LICHTARZ W FORMIE CHŁOPCA-KOWALA, Rosja, XIX w.

Brąz, wys. 30,5 cm
Cena: 2875,00 zł
2017

Cena: 2875,00 zł
Strona 1 z 3