KINKIET NEOKLASYCYSTYCZNY, DWUŚWIECOWY, ELEKTRYCZNY, pocz. XX w.

Brąz odlewany, cyzelowany, złocony, wys. 35 x 31 x 13 cm

20120613_134657_048