POPIELNICZKA W KSZTAŁCIE GŁOWY MASZKARONA, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy (?), przed 1939
Brąz, 10 x 16 x 16 cm

 Nie sygnowany

Lit: Tradycje prawdziwe - Łopieńscy. Katalog wystawy 'Bracia Łopieńscy. Polska sztuka dekoracyjna XIX - XX w.' w Muzeum Okręgowym w Koninie, Konin 2010, s. 28; Dubrowska M., Sołtan A., Od guzika do pomnika, Brązownictwo warszawskie XIX-XX wieku. Katalog wystawy zorganizowanej w ramach obchodów IV wieków stołeczności Warszawy, Muzeum Historyczne m. st. Warszawy, czerwiec-wrzesień 1996, s25, poz 58; Bracia Łopienscy. Tytani Warszawskiego Brązownictwa. Katalog wystawy 17 lipca - 11listopada 2013, Muzeum Woli oddział Muzeum Historycznego m.st. Warszawy, oprac. M. Bryl, Warszawa 2013; poz 119;

Base price 3304,00 zł