ŚWIECZNIK KLASYCYSTYCZNY, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy, ok. 1900
Brąz złocony; 11,5 x 24 x 9 cm

Puncowanie: ŁOPIEŃSKI / WARSZAWA

Pracownię brązowniczą założył Grzegorz Łopieński w 1884 r. Wkrótce dołaczył do niego brat Feliks. Do 1900 r. firma działała pod nazwa Grzegorz Łopieński. Potem Bracia Łopieńscy. Do 1091 r. wyroby znakowano: Łopieński. Potem Bracia Łopieńscy.

Base price 8850,00 zł