EMPIROWY KANDELABR Z TRZONEM W FORMIE PUTTA, 1 poł. XIX w.
Brąz złocony, wys. 66 cm, pięciopłomienny

Znakomity, precyzyjnie odlany i cyzelowany przykład empirowego rzemiosła.

Base price 6900,00 zł