Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 1 z 44
Wyników 1 - 36 z 1554

Rzemiosło

001a

ZBROJA JAPOŃSKA NOWOŻYTNA (TOSEI GUSOKU

Z HEŁMEM SUJI KABUTO, Japonia, późny okres Edo (koń. XVIII / I poł. XIX w).
Cena: 78200,00 zł
001a

Cena: 78200,00 zł
22052

IKONA, MATKA BOŻA KAZAŃSKA, Rosja, Moskwa, 1885

Tempera, złocenie, deska, płytki kowczeg, okład srebrny, złocony, emalia komórkowa; 36 x 31,5 cm
Cena: 47200,00 zł
22052

Cena: 47200,00 zł
2719

ZEGAR TYPU KARTEL W STYLU LUDWIKA XVI Z REPETYCJĄ, Francja, Paryż, Denis Francois Dubois, ok. 1785

Obudowa brąz złocony, 73 x 36 cm
Cena: 44840,00 zł
2719

Cena: 44840,00 zł
099 (2)9

URNA KAWALERII, Polska, Warszawa, Wiktor Gontarczyk, lata 30. XX w.

Brąz, marmur (podstawa), wys. całk. 57 cm
Cena: 44840,00 zł
099 (2)9

Cena: 44840,00 zł
zegar-kominkowy-wiosna-i-jesien

ZEGAR KOMINKOWY - WIOSNA i JESIEŃ, Niemcy, firma Hermann Georgi, pocz. XX w.

Marmur w dwóch kolorach; wys. 55 cm
Cena: 44840,00 zł

Cena: 44840,00 zł
10754

ZEGAR EMPIROWY MUZĄ I AMOREM, Francja, Paryż, Dartois Fils, 1 ćw. XIX w.

Obudowa brąz złocony; 61 x 54,5 x 18 cm
Cena: 41300,00 zł
10754

Cena: 41300,00 zł
zegar-rosja-petersburg-c-f-granroth-po-1855

ZEGAR W STYLU LUDWIKA XVI, Rosja, Petersburg, C. F. Granroth, po 1855

Brąz złocony; wys. 70 cm
Cena: 35400,00 zł

Cena: 35400,00 zł
305 (2)

ZEGAR KAFLOWY, Niemcy, Augsburg, Jacob Mayr, ok. 1700

Brąz, mosiądz; 8,5 x 11 x 9,5 cm
Cena: 31050,00 zł
305 (2)

Cena: 31050,00 zł
zegar-kominkowy-z-figura-psyche-lemerle-charpentier

ZEGAR KOMINKOWY Z FIGURĄ PSYCHE

Cena: 25960,00 zł

Cena: 25960,00 zł
20140827_144139_072

IKONA, WNIEBOWSTĄPIENIE, Rosja, XVII w.

Tempera, złocenie, deska; 36 x 27,5 cm
Cena: 23000,00 zł
20140827_144139_072

Cena: 23000,00 zł
3321

KRIS, Archipelag Malajski, XIX w.

Stal, damast, drewno, brąz złocony, kamienie jubilerskie
Cena: 21240,00 zł
3321

Cena: 21240,00 zł
1032

KANDELABR TRÓJRAMIENNY, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy, ok. 1900

Brąz złocony, wys. 63 cm, rozstaw ramion 26 cm
Cena: 21240,00 zł
1032

Cena: 21240,00 zł
20140827_145828_068

IKONA, ŚWIĘTY JAN WOJOWNIK, Rosja, XVIII w.

Tempera, złocenie, deska, kowczeg; 32,5 x 26,5 cm
Cena: 20700,00 zł
20140827_145828_068

Cena: 20700,00 zł
1049

CZARA WŁOCŁAWSKA, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy, po 1909

Brąz, 10 x 13 x 13 cm Puncowanie: BR. ŁOPIEŃSCY / WARSZAWA
Cena: 17700,00 zł
1049

Cena: 17700,00 zł
rama6

RAMA

Drewno, gips, złocenie; 136 x 170 cm
Cena: 17500,00 zł
rama6

RAMA

Cena: 17500,00 zł
aleksander1

POPIERSIE CARA ALEKSANDRA I, Polska, Warszawa, Ławski, 1840

Brąz, złocenie, patynowanie, wys. całk. 14 cm
Cena: 17250,00 zł
aleksander1

Cena: 17250,00 zł
158-zegarek-kieszonkowy-usa-waltham-pocz-xx-w

ZEGAREK KIESZONKOWY, USA, Waltham, pocz. XX w.

Złoty, próba 14 K, waga całkowita 157,87 g, śr. 55 mm
Cena: 17250,00 zł

Cena: 17250,00 zł
20110614_175815_007

Marmur, brąz złocony, emalia, stal; 25,1 x 10,3 x 41 cm
Cena: 15340,00 zł
20110614_175815_007

Cena: 15340,00 zł
202 — kopia

PARA KANDELABRÓW W STYLU EMPIROWYM, 2 poł. XIX w.

Brąz patynowany, wys. 80 cm
Cena: 14750,00 zł
202 — kopia

Cena: 14750,00 zł
293_1 — kopia

TRZY IKONY, Rosja, Petersburg, Trofim Siemienow Bogdanow, 1873

Święci Borys I Gleb, książę Gabriel Pskowski, Eudokia
Cena: 14160,00 zł
293_1 — kopia

Cena: 14160,00 zł
3393

ZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Schaffhausen, poł. XX w.

Koperta złota, pr. 750, śr. 35 mm
Cena: 14160,00 zł
3393

Cena: 14160,00 zł
238_146

ZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Schaffhausen

Koperta i bransoleta, złoto, próba 585; śr. 37 mm; waga całk. 65,52 g
Cena: 14160,00 zł
238_146

Cena: 14160,00 zł
239_17

ZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ OMEGA

Złota koperta i bransoleta, próba 585, waga całk. 69,61 g, śr. 33 mm
Cena: 14160,00 zł
239_17

ZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ OMEGA

Cena: 14160,00 zł
20110202_111535_026

ZEGAR Z MOTYWAMI BACHICZNYMI

Francja, Paryż, Susse Freres, ćw. XIX w.
Cena: 14042,00 zł
20110202_111535_026

ZEGAR Z MOTYWAMI BACHICZNYMI

Cena: 14042,00 zł
20140827_151304_061

IKONA, ŚWIĘTY MIKOŁAJ CUDOTWÓRCA, Rosja, pocz. XIX w.

Tempera, złocenie, deska, 53,5 x 45,5 cm
Wokół pola centralnego sceny z życia świętego
Cena: 12650,00 zł
20140827_151304_061

Cena: 12650,00 zł
3151

FIGURA BUDDY, Birma, XIX w.

Brąz, oczy i opaska inkrustowane granatami, kwarcem i kością, wys. 45 cm
Cena: 12000,00 zł
3151

FIGURA BUDDY, Birma, XIX w.

Cena: 12000,00 zł
137_14

PAMIĄTKA DLA JULIANA MAJEWSKIEGO, ZABORÓW, 1884

Fragment szyny kolejowej, stal, relief, nabijanie złotem i srebrem, 12,5 x 17 x 9,5 cm
Cena: 11500,00 zł
137_14

Cena: 11500,00 zł
19749

KIEŁ NARWALA ZAADAPTOWANY NA LAMPĘ, XIX/XX w.

wys. kła 100 cm, całk. 152 cm, elektryczna
Cena: 11500,00 zł
19749

Cena: 11500,00 zł
23094

IKONA, PŁASZCZ MATKI BOSKIEJ, Rosja, XIX w.

Tempera, złocenie, deska; 48,5 x 43 cm
Cena: 11500,00 zł
23094

Cena: 11500,00 zł
20140827_151105_062

IKONA ŚWIĄTECZNA - PRAZDNIK Z CYKLEM PASYJNYM, Rosja, Palech (?), XIX w.

Tempera, złocenie, deska; 47,5 x 38,5 cm
Cena: 11500,00 zł
20140827_151105_062

Cena: 11500,00 zł
17956

Gracjan CHMIELEWSKI

TACA Z SIERPEM I KŁOSAMI ZBOŻA
Cena: 10384,00 zł
17956

Gracjan CHMIELEWSKI

Cena: 10384,00 zł
a132_225

KRZYŻ LITURGICZNY

Rosja, Moskwa, Dmitrij Iwanowicz Orłow, 1872
Cena: 10120,00 zł
a132_225

KRZYŻ LITURGICZNY

Cena: 10120,00 zł
0735

KOLEKCJA POCZTÓWEK WILEŃSKIEJ RODZINY PIEŃKOWSKICH

gównie Polska, koniec XIX / pocz. XX w.
Cena: 10120,00 zł
0735

Cena: 10120,00 zł
20101012_114857_117

Francja, l. 60-70-te XIX w.

ZEGAR NEOMANIERYSTYCZNY
Cena: 10120,00 zł
20101012_114857_117

Francja, l. 60-70-te XIX w.

Cena: 10120,00 zł
Strona 1 z 44