Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 10 z 44
Wyników 325 - 360 z 1554

Rzemiosło

152-wazonik-francja-galle-ok-1920

WAZONIK, Francja, Gallé, ok. 1920

Szkło warstwowe, powlekane, barwione, trawione, polerowane; wys. 10 cm Sygnowany: Gallé
Cena: 1770,00 zł

Cena: 1770,00 zł
259a

WAZON DEKORACYJNY, Vereinigte Lausitzer Glaswerke, Arsall, pocz. XX w.

Szkło barwne warstwowe (bezbarwne, różowe), trawione; wys. 15,5 cm
Cena: 2360,00 zł
259a

Cena: 2360,00 zł
281-dzban-mongolia-xix-xx-w

DZBAN, Mongolia, XIX/XX w.

Miedź, mosiądz, inkrustacje kamieniami półszlachetnymi, wys.34 cm
Cena: 944,00 zł
281-dzban-mongolia-xix-xx-w

DZBAN, Mongolia, XIX/XX w.

Cena: 944,00 zł
13725

KSIĄŻĘ JÓZEF PONIATOWSKI, Polska, XIX w.

Cyna; 43 x 43 mm
Cena: 236,00 zł
13725

Cena: 236,00 zł
236652

ZEGAREK NA RĘKĘ EKO

Koperta złota, próba 750; 17 x 17 mm
Cena: 1416,00 zł
236652

ZEGAREK NA RĘKĘ EKO

Cena: 1416,00 zł
23773

ZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ LONGINES

Koperta złota; 30 x 22 mm
Cena: 3304,00 zł
23773

Cena: 3304,00 zł
238_146

ZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Schaffhausen

Koperta i bransoleta, złoto, próba 585; śr. 37 mm; waga całk. 65,52 g
Cena: 14160,00 zł
238_146

Cena: 14160,00 zł
239_17

ZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ OMEGA

Złota koperta i bransoleta, próba 585, waga całk. 69,61 g, śr. 33 mm
Cena: 14160,00 zł
239_17

ZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ OMEGA

Cena: 14160,00 zł
24039

ZEGAR-KULA, Szwajcaria, Doxa, pocz. XX w.

Stal, szkło, śr. 6,5 cm
Cena: 944,00 zł
24039

Cena: 944,00 zł
2412

ZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Rora

Koperta złota, próba 750; śr. 18 mm
Cena: 1180,00 zł
2412

Cena: 1180,00 zł
243643

MISA NA OWOCE, Polska, Warszawa, Plewkiewicz, ok. 1900

Szkło bezbarwne, szlifowane, oprawa plater na nowym srebrze; wys. 7,5, śr. 17 cm
Cena: 590,00 zł
243643

Cena: 590,00 zł
26877

FAJKA, XIX w.

Pianka morska, dł. 12 cm
Cena: 354,00 zł
26877

FAJKA, XIX w.

Cena: 354,00 zł
28597

ZEGAR KOMINKOWY, Anglia, Sadler Ottery St. Mary, XIX/XX w.

Obudowa czarny marmur; 30,5 x 24 x 12,5 cm
Cena: 1180,00 zł
28597

Cena: 1180,00 zł
2956

TALERZYK Z MOTYLAMI, Chiny, XIX/XX w.

Porcelana, farby naszkliwne, śr. 14,5 cm
Cena: 354,00 zł
2956

Cena: 354,00 zł
29719

DOSTOJNIK, Chiny, XX w.

Figurka, kamień mydlany, wys. z podstawą 10 cm
Cena: 708,00 zł
29719

DOSTOJNIK, Chiny, XX w.

Cena: 708,00 zł
29891

MANDARYN, Chiny, XX w.

Figurka, kamień mydlany, wys. z podstawą 10,5 cm
Cena: 708,00 zł
29891

MANDARYN, Chiny, XX w.

Cena: 708,00 zł
30139

PUZDERKO, Chiny, XIX/XX w.

Biały metal, koral, turkus; wys. 6, śr. 6 cm
Cena: 236,00 zł
30139

PUZDERKO, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 236,00 zł
30281

TANIEC, Persja, XX w.

Miniatura, farby wodne, kość; 9,7 x 6 cm (owal)
Cena: 236,00 zł
30281

TANIEC, Persja, XX w.

Cena: 236,00 zł
20130124_170113_148

LICHTARZYK W STYLU EMPIRE W FORMIE SFINKSA, XIX w.

Brąz, wys. 17 cm

Cena: 862,00 zł
20130124_170113_148

Cena: 862,00 zł
18291

KOMPLET DO PALENIA W STYLU ART DECO, Polska, 1924

Stal, mosiądz, miedź, z wykorzystaniem pocisków artyleryjskich, wys. 10, śr. 20,5 cm
Cena: 2950,00 zł
18291

Cena: 2950,00 zł
18448

SUSZKA W STYLU ART DECO, ok. 1930

Biały metal niklowany, drewno, płótno; 7 x 14,5 x 6,5 cm
Cena: 740,99 zł
18448

Cena: 740,99 zł
18766

IKONA, MATKA BOŻA I DWÓCH ŚWIĘTYCH, Rosja, XVIII w.

Tempera, deska, basma i suknia i wieńce mosiężne, srebrzone; 31 x 26 cm
Cena: 4720,00 zł
18766

Cena: 4720,00 zł
19287

IKONA W KIOCIE, MATKA BOŻA KAZAŃSKA, Rosja, 2 poł. XIX w.

Tempera, deska, okład mosiężny, srebrzony, 31 x 26 cm
Cena: 4130,00 zł
19287

Cena: 4130,00 zł
19451

WŁODZIMIERSKA IKONA MATKI BOŻEJ, Rosja, k. XIX w.

Tempera, złocenie, deska; 31 x 27 cm
Cena: 3304,00 zł
19451

Cena: 3304,00 zł
2347

ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Bracia Japy, ok. 1880

Obudowa porcelana, farby naszkliwne złocenia, z konsolą, 43 x 31 x 14 cm
Cena: 4720,00 zł
2347

Cena: 4720,00 zł
23782

ZEGAR SZAFKOWY, Austria, Wiedeń, Anton Backmeyr, ok. 1770

Obudowa drewniana z aplikacjami z brązu 58 x 29 x 16 cm
Cena: 7080,00 zł
23782

Cena: 7080,00 zł
25262

PRZYCISK DO PAPIERU Z JASZCZURKĄ, pocz. XX w.

Brąz, podstawa 15 x 4,8 cm
Cena: 354,00 zł
25262

Cena: 354,00 zł
25311

PATERKA W FORMIE LIŚCIA DĘBU Z PISKLAKIEM, pocz. XX w.

Brąz, 4,5 x 18 x 8,5 cm
Cena: 354,00 zł
25311

Cena: 354,00 zł
25751

MOŹDZIERZ, XVIII / XIX w.

Mosiądz, wys. 14,5, śr. 14,5 cm
Cena: 354,00 zł
25751

MOŹDZIERZ, XVIII / XIX w.

Cena: 354,00 zł
27395

OKIMONO, MĘŻCZYZNA Z KOSZEM NA PLECACH, Japonia, XIX w.

Kość barwiona, wys. 15,5 cm
Cena: 4720,00 zł
27395

Cena: 4720,00 zł
28195

TALERZYK MALOWANY W INDYJSKIE KWIATY, poł. XVIII w.

Porcelana, kobalt podszkliwny, farby naszkliwne, śr. 10,7 cm
Cena: 236,00 zł
28195

Cena: 236,00 zł
198_1

TALIZMAN HEBRAJSKI

Srebro niskiej próby, wys. 7,5, śr. 1,2 cm, Zakrętka gwintowana z zawieszką, wewnątrz kartka pergaminowa z napisem tuszem w języku hebrajskim.
Cena: 2300,00 zł
198_1

TALIZMAN HEBRAJSKI

Cena: 2300,00 zł
070122

PORTRET MŁODEGO MĘŻCZYZNY, ok. 1820

Cena: 2124,00 zł
070122

Cena: 2124,00 zł
07252

PARA MINIATUR: JÓZEF I ANNA GABRIEL, pocz. XIX w.

Gwasz, pergamin; 6 x 4,7 cm
Cena: 4720,00 zł
07252

Cena: 4720,00 zł
15055

TŁOK PIECZĘTNY GUSTAWA TYSOWSKIEGO

Monogram: GT
Cena: 236,00 zł
15055

Cena: 236,00 zł
Strona 10 z 44