CF Filtering & Search

Zresetuj wszystko

CF Filtering & Search wyszukiwarka

Galeria:
Salon Aukcyjny Zajączka
Strona 6 z 44
Wyników 181 - 216 z 1554

Rzemiosło

108-zegar-scienny-typu-kartel-francja-paryz-vincenti-po-1887

ZEGAR ŚCIENNY TYPU KARTEL, Francja, Paryż, Vincenti, po 1887


Brąz, resztki złocenia, 58 x 30 cm
Cena: 3540,00 zł
108-zegar-scienny-typu-kartel-francja-paryz-vincenti-po-1887

ZEGAR ŚCIENNY TYPU KARTEL, Francja, Paryż, Vincenti, po 1887



Cena: 3540,00 zł
zegar-rosja-petersburg-c-f-granroth-po-1855

ZEGAR W STYLU LUDWIKA XVI, Rosja, Petersburg, C. F. Granroth, po 1855


Brąz złocony; wys. 70 cm
Cena: 35400,00 zł
zegar-rosja-petersburg-c-f-granroth-po-1855

ZEGAR W STYLU LUDWIKA XVI, Rosja, Petersburg, C. F. Granroth, po 1855



Cena: 35400,00 zł
26594

ZEGAR KOMINKOWY Z ZEUSEM I AMALTEĄ


Francja, Paryż, Japy Freres, 2. poł. XIX w.
Cena: 9440,00 zł
26594

ZEGAR KOMINKOWY Z ZEUSEM I AMALTEĄ



Cena: 9440,00 zł
a88n177 kopia

ZEGAR KOMINKOWY Z PUTTEM I ŁABĘDZIEM


Francja, Paryż, Charles Pickard i Adolphe Punant, 3. ćw. XIX w.
Cena: 9440,00 zł
a88n177 kopia

ZEGAR KOMINKOWY Z PUTTEM I ŁABĘDZIEM



Cena: 9440,00 zł
20140602_124855_087

ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Petit, ok. 1820


Obudowa brąz złocony, 46 z 30,5 x 10 cm
Cena: 10030,00 zł
20140602_124855_087

ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Petit, ok. 1820



Cena: 10030,00 zł
20110614_175815_007

ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Gabriel Le Roy, pocz. XIX w.


Marmur, brąz złocony, emalia, stal; 25,1 x 10,3 x 41 cm
Cena: 15340,00 zł
20110614_175815_007

ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Gabriel Le Roy, pocz. XIX w.



Cena: 15340,00 zł
zegar-kominkowy-z-figura-psyche-lemerle-charpentier

ZEGAR KOMINKOWY Z FIGURĄ PSYCHE


Francja, Paryż; obudowa pocz. XIX w.; mechanizm, Lemerle Charpentier, ok. 1870
Cena: 25960,00 zł
zegar-kominkowy-z-figura-psyche-lemerle-charpentier

ZEGAR KOMINKOWY Z FIGURĄ PSYCHE



Cena: 25960,00 zł
221_121

STRZEMIĘ I OSTROGA, XVIII / XIX w.


Mosiądz, żelazo (gwiazdka szenkla), dł. 20 i 12,5 cm
Cena: 472,00 zł
221_121

STRZEMIĘ I OSTROGA, XVIII / XIX w.



Cena: 472,00 zł
21151

MATKA BOŻA CZĘSTOCHOWSKA, Polska, pocz. XX w.


Plakieta, ołów, polichromia; 19,5 x 13,5 cm
Cena: 472,00 zł
21151

MATKA BOŻA CZĘSTOCHOWSKA, Polska, pocz. XX w.



Cena: 472,00 zł
208372

LORNETKA TEATRALNA, Polska, Wilno, Jan Iwaszkiewicz, po 1906


Mosiądz, bakelit, szkło, skóra, 11,5 cm
Cena: 472,00 zł
208372

LORNETKA TEATRALNA, Polska, Wilno, Jan Iwaszkiewicz, po 1906



Cena: 472,00 zł
20687

KRZYŻ WALECZNYCH, Polska, 2 poł. XX w.


Brąz, odlew; 22 x 21,5 cm
Cena: 472,00 zł
20687

KRZYŻ WALECZNYCH, Polska, 2 poł. XX w.



Cena: 472,00 zł
4084

POLOWANIE NA ANTYLOPY, Indie, XVIII / XIX w.


Miniatura, farby wodne, papier; 22 x 13 cm (arkusz)
Cena: 1180,00 zł
4084

POLOWANIE NA ANTYLOPY, Indie, XVIII / XIX w.



Cena: 1180,00 zł
4079

POLOWANIE, Indie, XVIII / XIX w.


Miniatura, farby wodne, papier; 22 x 13 cm (arkusz)
Cena: 1180,00 zł
4079

POLOWANIE, Indie, XVIII / XIX w.



Cena: 1180,00 zł
37539

NÓŻ DO PAPIERU Z GŁOWĄ RYCERZA, ok. 1900


Srebro, kość, dł. 31 cm
Cena: 2242,00 zł
37539

NÓŻ DO PAPIERU Z GŁOWĄ RYCERZA, ok. 1900



Cena: 2242,00 zł
37392

OKULARY I LORGNON W ETUI, 2 poł. XIX w.


Mosiądz, miedź, złocenie, szkło
Cena: 1180,00 zł
37392

OKULARY I LORGNON W ETUI, 2 poł. XIX w.



Cena: 1180,00 zł
32781

DZWONEK Z TRANSATLANTYKU MILWAUKEE, 1929


Brąz, wys. 5,5 cm
Cena: 590,00 zł
32781

DZWONEK Z TRANSATLANTYKU MILWAUKEE, 1929



Cena: 590,00 zł
32323

WAZA, Austria, Eleonorenheim, Wilhelm Kralik, pocz. XX w.


Szkło hutniczo formowane, zielone, iryzujące, zdobione szklaną nicią, 13 x 19 x 14 cm
Cena: 1475,00 zł
32323

WAZA, Austria, Eleonorenheim, Wilhelm Kralik, pocz. XX w.



Cena: 1475,00 zł
30988

ZEGAREK ATLANTIC WORLDMASTER SUPER, Szwajcaria, ok. 1965


Męski, na rękę, śr. 36 mm
Cena: 708,00 zł
30988

ZEGAREK ATLANTIC WORLDMASTER SUPER, Szwajcaria, ok. 1965



Cena: 708,00 zł
30873

ZEGAREK PALLAS, Szwajcaria, ok. 1955


Męski na rękę, śr. 37 mm, bransoleta
Cena: 354,00 zł
30873

ZEGAREK PALLAS, Szwajcaria, ok. 1955



Cena: 354,00 zł
30368

ZEGAREK DOXA, ok. 1965


Męski, na rękę, śr. 35 mm, koperta złocona
Cena: 590,00 zł
30368

ZEGAREK DOXA, ok. 1965



Cena: 590,00 zł
25061

PROCHOWNICA Z JELENIEM, pol. XIX w.


Miedź, mosiądz, 16 cm
Cena: 708,00 zł
25061

PROCHOWNICA Z JELENIEM, pol. XIX w.



Cena: 708,00 zł
17657

RYNGRAF Z ORŁEM W STYLU ART DECO, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy, ok. 1930


Brąz, 33 x 26 cm, łańcuszek
Cena: 5310,00 zł
17657

RYNGRAF Z ORŁEM W STYLU ART DECO, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy, ok. 1930



Cena: 5310,00 zł
13429

ZEGAR GABINETOWY, Polska, poł. XX w.


Plater na mosiądzu, szary marmur, wys. 23,5 cm
Cena: 2360,00 zł
13429

ZEGAR GABINETOWY, Polska, poł. XX w.



Cena: 2360,00 zł
048-laska-austria-ok-1900

LASKA, Austria, ok. 1900


Drewno toczone, rączka srebrna, skuwka mosiężna, srebro, dł. 90,5 cm Puncowanie: głowa psa z cyfrą 3 i literą A, 800; JG
Cena: 805,00 zł
048-laska-austria-ok-1900

LASKA, Austria, ok. 1900



Cena: 805,00 zł
244e-olowek-i-noz-do-papieru-pocz-xx-w

OŁÓWEK I NÓŻ DO PAPIERU, pocz. XX w.


Metal srebrzony, masa perłowa, dł.9,5 i 19 cm Pochodzenie: z domu malarza Kazimierza Stabrowskiego
Cena: 460,00 zł
244e-olowek-i-noz-do-papieru-pocz-xx-w

OŁÓWEK I NÓŻ DO PAPIERU, pocz. XX w.



Cena: 460,00 zł
139-lusterko-toaletowe-2-pol-xix-w

LUSTERKO TOALETOWE, 2 poł. XIX w.


Mosiądz, szkło, wys. 29 cm

Cena: 287,00 zł
139-lusterko-toaletowe-2-pol-xix-w

LUSTERKO TOALETOWE, 2 poł. XIX w.



Cena: 287,00 zł
figurka-pierrot-grajacy-na-mandolinie

FIGURKA, PIERROT GRAJĄCY NA MANDOLINIE, ok. 1930


Cyna, imitacja kości, kamień; wys. 12 cm
Cena: 575,00 zł
figurka-pierrot-grajacy-na-mandolinie

FIGURKA, PIERROT GRAJĄCY NA MANDOLINIE, ok. 1930



Cena: 575,00 zł
120-lustro-eliptyczne-2-pol-xix-w

LUSTRO ELIPTYCZNE, 2 poł. XIX w.


Mosiądz, resztki srebrzenia, szkło lustrzane; 78 x 52 cm Odwrocie drewniane, zawieszka W medalionie zwieńczenia wyryty monogram JB
Cena: 1380,00 zł
120-lustro-eliptyczne-2-pol-xix-w

LUSTRO ELIPTYCZNE, 2 poł. XIX w.



Cena: 1380,00 zł
075

Kufel z barokową monetą


Dania, 1. poł. XX w.
Cena: 2070,00 zł
075

Kufel z barokową monetą



Cena: 2070,00 zł
20150120_161530_184

KOBIERZEC, Chiny, ok. 1930


Wełna, 292 x 263 cm
Cena: 7080,00 zł
20150120_161530_184

KOBIERZEC, Chiny, ok. 1930



Cena: 7080,00 zł
4324

TRZY FIGURKI ZWIERZĄT, XIX/XX w.


Brąz
Cena: 590,00 zł
4324

TRZY FIGURKI ZWIERZĄT, XIX/XX w.



Cena: 590,00 zł
4232

TELEFON CB27, Polska, Warszawa, PTZ, ok. 1935


Stal malowana na czarno, biały metal, niklowany, drewno, wys. 26 cm
Cena: 708,00 zł
4232

TELEFON CB27, Polska, Warszawa, PTZ, ok. 1935



Cena: 708,00 zł
4185

WAZON, Polska, Warszawa, Semia, 1939


Szkło ołowiowe, szlifowane, oprawa srebrna, wys. 33,5 cm
Cena: 1180,00 zł
4185

WAZON, Polska, Warszawa, Semia, 1939



Cena: 1180,00 zł
34453

ZEGAREK NE RĘKĘ, Tissot, poł. XX w.


Koperta złota, pr. 585, śr. 30 mm
Cena: 4130,00 zł
34453

ZEGAREK NE RĘKĘ, Tissot, poł. XX w.



Cena: 4130,00 zł
Strona 6 z 44

Zapraszamy do naszych salonów

i