Galeria:
Strona 1 z 10
Wyników 1 - 36 z 352

biżuteria

13174

BRANSOLETA Z AGATEM, XX w.

Srebro, agat, waga całk. 46.41 g, dł. 68 mm, kamień. 40 x 32 mm
Cena: 460,00 zł
13174

BRANSOLETA Z AGATEM, XX w.

Cena: 460,00 zł
2954

BRANSOLETA Z KORALAMI I TURKUSEM, XX w.

Srebro, waga całk. 27,81 g, dł. 65 mm
Cena: 460,00 zł
2954

Cena: 460,00 zł
2988

BRANSOLETA Z RYBAMI

Srebro, waga 109,8 g, dł. 8 cm
Cena: 575,00 zł
2988

BRANSOLETA Z RYBAMI

Cena: 575,00 zł
2269

BRANSOLETA, 2 poł. XX w.

Srebro, próba sterling (925), waga 59 g Puncowanie: © XSE STERLING
Cena: 345,00 zł
2269

BRANSOLETA, 2 poł. XX w.

Cena: 345,00 zł
2929

BRANSOLETA, Azja Centralna, XIX/XX w.

Srebro niskopróbne, waga 80 g, dwusegmentowa
Cena: 920,00 zł
2929

Cena: 920,00 zł
25792

BRANSOLETA, Azja Środkowa, 1 poł. XX w.

Biały metal, waga 94,5 g, 3,8 x 17,5 cm
Cena: 345,00 zł
25792

Cena: 345,00 zł
2973

BRANSOLETA, Bliski Wschód, XX w.

Srebro, waga 60,67 g; dł. 8 cm
Cena: 460,00 zł
2973

Cena: 460,00 zł
2932

Srebro, próba 900, waga 38,37 g, śr. 8 cm
Cena: 460,00 zł
2932

Cena: 460,00 zł
2915

Srebro, próba 900, waga 59,54 g, wys. 5, śr. 65 mm
Cena: 460,00 zł
2915

Cena: 460,00 zł
2908

Srebro, waga 49,66 g, śr. 7,5 cm
Cena: 460,00 zł
2908

Cena: 460,00 zł
2897

Srebro, waga 69,76 g, dł. 8,5 cm
Cena: 460,00 zł
2897

Cena: 460,00 zł
2888

Srebro, filigran; waga 44,92 g, śr. 6,5 cm
Cena: 460,00 zł
2888

Cena: 460,00 zł
2879

Srebro, waga 128 g, dł. 7,5 cm
Cena: 517,00 zł
2879

Cena: 517,00 zł
29271

BRANSOLETA, Czechy, 1942 -1949

Srebro, próba 900, waga 32,12 g, śr. 72 mm
Cena: 460,00 zł
29271

Cena: 460,00 zł
13066

BRANSOLETA, Egipt, 1936

Srebro, próba 900, waga 90,56 g, śr. 65 mm, wys. 35 mm
Cena: 460,00 zł
13066

BRANSOLETA, Egipt, 1936

Cena: 460,00 zł
29021

BRANSOLETA, Persja, XX w.

Srebro, próba 875, waga 27,2 g, dł. 19 cm
Cena: 172,00 zł
29021

BRANSOLETA, Persja, XX w.

Cena: 172,00 zł
17058

BRANSOLETA, Polska, Kraków, po 1963

Srebro, próba 3, waga 21 g
Cena: 575,00 zł
17058

Cena: 575,00 zł
1677

BRANSOLETA, Polska, ok. 1970

Srebro, bursztyn, waga całk. 25,8 g, wys. 2 cm, śr. 7,5 cm
Cena: 460,00 zł
1677

BRANSOLETA, Polska, ok. 1970

Cena: 460,00 zł
164a8

BRANSOLETA, Polska, po 1963

Złoto, próba 3, 7 diamentów, 6 rubinów, waga 52 g, dł. 26 cm
Cena: 13800,00 zł
164a8

BRANSOLETA, Polska, po 1963

Cena: 13800,00 zł
20130926_142519_148

BRANSOLETA, Północna Afryka, XX w.

    Srebro, próba 800, waga 102 g, dł. 7,7 cm, śr. 6,5 cm

Cena: 402,00 zł
20130926_142519_148

Cena: 402,00 zł
11162

BRANSOLETA, XX w.

Waga całk. 20 g
Cena: 4025,00 zł
11162

BRANSOLETA, XX w.

Cena: 4025,00 zł
2434

BRANSOLETKA

Złoto, próba 375, akwamaryn, szafiry; waga 7 g, dł. 18,5 cm
Cena: 1150,00 zł
2434

BRANSOLETKA

Cena: 1150,00 zł
21963

BRANSOLETKA

Srebro, próba 925, turkusy, waga całk.12,6 g, dł. 19 cm Puncowanie: znak wytwórcy, 925
Cena: 690,00 zł
21963

BRANSOLETKA

Cena: 690,00 zł
203b8

BRANSOLETKA

Srebro, próba sterling (925), lapis lazuli, waga 21,4 g; dł. 20 cm Puncowanie: Sterling
Cena: 460,00 zł
203b8

BRANSOLETKA

Cena: 460,00 zł
1435

BRANSOLETKA

Srebro, próba 925, lapis lazuli, waga całk. 23,7 g, dł 19 cm, 9 segmentów
Cena: 345,00 zł
1435

BRANSOLETKA

Cena: 345,00 zł
18854

BRANSOLETKA FILIGRANOWA, 2 poł. XX w.

Srebro, próba 835, waga 21,7 g, dł. 18 cm
Cena: 287,00 zł
18854

Cena: 287,00 zł
210581

BRANSOLETKA W STYLU EGIPSKIM, ok. 1925

Plater na miedzi, waga 37,9 g, śr. 73 mm
Cena: 460,00 zł
210581

Cena: 460,00 zł
14279

BRANSOLETKA Z FLAMINGAMI, XX w.

Srebro, waga 7,2 g, dł. 18,5 cm, sześć segmentów
Cena: 172,00 zł
14279

Cena: 172,00 zł
Strona 1 z 10