RZEMIOSŁO

W ofercie kolekcjonerskie unikaty, sztuka użytkowa oraz wiele designerskich drobiazgów. Znajdą tu Państwo piękne obiekty, do dekoracji wnętrz a także na prezent. Ceny zaczynają się już od 50 zł.

Strona 1 z 19
Wyników 1 - 36 z 664

ceramika i porcelana

2638

AWALOKITEŚWARA, Chiny, XIX/XX w.

Relief, ceramika, złocenie, 56 x 35 mm
Cena: 460,00 zł
2638

Cena: 460,00 zł
20120506_141736_070

Brosza z Madonną

Cena: 1150,00 zł
20120506_141736_070

Brosza z Madonną

Cena: 1150,00 zł
20100922_144128_132

Cache-pôt

Europa (Francja?), 2. poł. XIX w.
Cena: 6900,00 zł
20100922_144128_132

Cache-pôt

Cena: 6900,00 zł
145

Cache-pot

Grimwades Ltd, Stoke-on-Trent, Wielka Brytania, pocz. XX w.
Cena: 541,00 zł
145

Cache-pot

Cena: 541,00 zł
a91n104 kopia

Carl Tielsch

FILIŻANKA ZE SPODKIEM, Carl Tielsch, Alt Wasser (Stary Zdrój), Śląsk, Niemcy, 1850-70
Cena: 345,00 zł
a91n104 kopia

Carl Tielsch

Cena: 345,00 zł
a91n101 kopia

Carl Tielsch

FILIŻANKA ZE SPODKIEM, Carl Tielsch, Alt Wasser (Stary Zdrój), Śląsk, po 1850
Cena: 288,00 zł
a91n101 kopia

Carl Tielsch

Cena: 288,00 zł
a91n116 kopia

Carl Tielsch

Cena: 230,00 zł
a91n116 kopia

Carl Tielsch

Cena: 230,00 zł
170

CHOPIN, Polska, XX w.

Fajans, wys. 22 cm
Cena: 345,00 zł
170

CHOPIN, Polska, XX w.

Cena: 345,00 zł
30079

CUKIERNICA, Węgry, Herend, pocz. XX w.

Porcelana, nadruk barwny, złocenie, wys. 8, śr. 12 cm
Cena: 345,00 zł
30079

Cena: 345,00 zł
20140927_122156_055

CZARKA PORCELANOWA OPRAWIONA W SREBRO, Niemcy, Berlin, KPM, XVIII w. i Francja, Paryż, Risler & Carré, 1897 - 1912

Wieczko na zawiasie, wewnątrz ażurowy pierścień
Porcelana sygnowana kobaltem podszkliwnie: berło
Cena: 1380,00 zł
20140927_122156_055

Cena: 1380,00 zł
polmiski-kpm-berlin

CZTERY PÓŁMISKI Z POLNYMI KWIATAMI, Niemcy, Berlin, KPM, 1825-1832

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; eliptyczny (5,5 x 43 x 32 cm); okrągły (wys. 5, śr. 36 cm); dwa sześciokątne (4,5 x 25 x 24,5 cm) Sygnowane kobaltem podszliwnie berło, czerwonym drukiem naszkliwnie berło nad literami K.P.M. wyciskiem berło nad literami K.P.M.; na okrągłym: 6 nad trzema kreskami; na pozostałych: 36 Stan zachowania: po cztery szczerbki na krawędziach salaterek Pochodzenie: zbiory Rotwandów
Cena: 2760,00 zł
polmiski-kpm-berlin

Cena: 2760,00 zł
20110510_152306_122

Dama z arą

Karl Ens, Volkstedt, Turyngia, Niemcy, 1. ćw. XX w.
Cena: 2185,00 zł
20110510_152306_122

Dama z arą

Cena: 2185,00 zł
20150120_152959_195

DESKA, Niemcy, XIX w.

Fajans, kobalt podszkliwnie; średn. 19,2 cm
Cena: 115,00 zł
20150120_152959_195

DESKA, Niemcy, XIX w.

Cena: 115,00 zł
Strona 1 z 19