SZAFKA NAROŻNA, Francja, 3 ćw. XIX w.

3,304.00

Drewno liściaste, malowane na czarno, inkrustacje masą perłową, malowane złotem; 67 x 56 x 37,5 cm

Dwudrzwiowa, o falistym froncie, wewnątrz trzy półki, u dołu dwie szufladki

Stan zachowania: ubytki, uzupełnienia malatury

Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa