STOLIK POMOCNICZY -NICIAK, 2 poł. XIX w.

920.00

Masyw: sosna, mahoń, fornir; mahoń, 87x 50 x 44 cm, uchwyty: mosiądz

Stan zachowania: odprysk forniru w przednim, prawym, dolnym rogu oskrzynienia