Strona 1 z 346
Wyników 1 - 36 z 12440

449

449. SHOULAO, Chiny, XX w.

Kość, podbarwiana, wys. 19,5 cm, waga 319,6 g
Cena: 3800,00 zł
449

449. SHOULAO, Chiny, XX w.

Cena: 3800,00 zł
446

446. KOŃ, Indie, XIX / XX w.

Brąz, 36 x 23,5 x 11,5 cm
Cena: 1050,00 zł
446

446. KOŃ, Indie, XIX / XX w.

Cena: 1050,00 zł
445

445. POJEMNIK NA ZŁOTY PYŁ, Ghana, XX w.

Mosiądz, wys. 19 cm
Cena: 300,00 zł
445

Cena: 300,00 zł
444

444. TRZY FIGURKI, Ghana, XX w.

Mosiądz, wys. 6,5-7,5 cm
Cena: 300,00 zł
444

Cena: 300,00 zł
4428

442. UŚMIECHNIĘTY MNICH, Chiny, XX w.

Kość słoniowa, wys. 28 cm, waga 836 g
Cena: 3800,00 zł
4428

Cena: 3800,00 zł
4418

441. FUXING, Chiny, XX w.

Kość, podbarwiana, wys. 20 cm, waga 262 g
Cena: 3800,00 zł
4418

441. FUXING, Chiny, XX w.

Cena: 3800,00 zł
4396

439. FUXING, Chiny, XX w.

Kość, podbarwiana, wys. 20 cm, waga 215 g
Cena: 3800,00 zł
4396

439. FUXING, Chiny, XX w.

Cena: 3800,00 zł
4381

438. PARA Z CHRYZANTEMAMI, Chiny, XX w.

Kość słoniowa, waga 3082 g
Cena: 14200,00 zł
4381

Cena: 14200,00 zł
4375

437. PAPIEROŚNICA, Szwajcaria, Achef, 1 poł. XX w.

Srebro, próba 800, waga 91,8 g; 8 x 10 cm
Cena: 700,00 zł
4375

Cena: 700,00 zł
4364

436. CUKIERNICA W FORMIE WAZKI, Polska, Warszawa, Fraget, 1896 - 1914

Plater na mosiądzu, wys. 13 cm
Cena: 1200,00 zł
4364

Cena: 1200,00 zł
4359

435. BRELOCZEK Z DWUZŁOTÓWKĄ z 1934 r., Polska, Warszawa, Warmet, ok. 1990

Srebro, próba 925, waga 11 g
Cena: 100,00 zł
4359

Cena: 100,00 zł
4343

434. BRANSOLETKA, 2 poł. XX w.

Srebro, próba 835, waga 26 g, 7 x 6 cm
Cena: 400,00 zł
4343

Cena: 400,00 zł
4335

433. LAMPA, ok. 1930

Mosiądz, płótno (abażur), wys. całk. 57,5 cm
Cena: 500,00 zł
4335

433. LAMPA, ok. 1930

Cena: 500,00 zł
20130502_155929_089

432. PUCHAR PAMIĄTKOWY, Szwecja, 1885

Srebro, próba 830, wewnątrz złocone, waga 857 g, wys. 42 cm
Cena: 4500,00 zł
20130502_155929_089

Cena: 4500,00 zł
4319

431. NÓŻ DO PAPIERU Z SYRENKĄ, Polska, Rytosztuka, po 1950

Brąz, dł. 15,7 cm
Cena: 400,00 zł
4319

Cena: 400,00 zł
428_2

428. NACZYNIE NA MAŁŻE, Niemcy, k. XIX w.

Srebro, próba 800, złocenie; 1491 g, wys. 24 cm
Cena: 14200,00 zł
428_2

Cena: 14200,00 zł
4277

427. KAWIORNICA, Polska, Warszawa, Fraget, 1896 - 1914

Plater na mosiądzu; wys. 8, śr. 8,5 cm
Cena: 1200,00 zł
4277

Cena: 1200,00 zł
4233

423. PUDEŁKO, ok. 1930

Tektura, druk barwny; 3,7 x 18 x 13 cm
Cena: 300,00 zł
4233

423. PUDEŁKO, ok. 1930

Cena: 300,00 zł
4227

422. KINKIET W STYLU ART DECO, ok. 1940

Elektryczny, metal niklowany, szkło mleczne; wys. 27,5 cm
Cena: 400,00 zł
4227

Cena: 400,00 zł
4208

420. PÓŁMISEK SECESYJNY, Niemcy, Nymphenburg, 1900 - 1910

Proj. Max Rossbach, 1900
Cena: 400,00 zł
4208

Cena: 400,00 zł
4187

418. SERWIS W STYLU ART DECO, Polska, poł. XX w.

Plater na nowym srebrze, złocenie
Cena: 500,00 zł
4187

Cena: 500,00 zł
4166

416. PAPIEROŚNICA, ok. 1930

Srebro, próba 900, złocenie, waga 132,4 g, 10,3 x 7,5 cm
Cena: 600,00 zł
4166

416. PAPIEROŚNICA, ok. 1930

Cena: 600,00 zł
Strona 1 z 346