57.00 zł
PAN TADEUSZ, Czytelnik, 1968
16 cm, s. 385, [3], oprawa plastikowa (imitacja skóry), obw. żłobienia, złocone napisy na licu i grzbiecie oprawy, portret A. Mickiewicza na frontyspisie
Exlibirs Józefa Potęgi