ATLAS INDII, Paryż, 1800
Atlas pour la description de L’Indostan

Recueil de cartes geographiques por la desciption de L’Indostan, par le major J. Rennel, ingenieur et arpenteur general dans le Bengale, Revues par le Cem Buache, membre de l’Institut, a Paris chez Poignee, Imprimeur-Libraire, rue Haute-Feuille, No. 16, An VIII

29 cm, s. 40 + 11 rozkładanych map, kolorowanych

Oprawa półskórek, złocenie, tłocznie z nazwiskiem właściciela: Anna Uruska

1 mapa rozdarta, przebarwienia papieru, przetarte krawędzie oprawy

Atlas do Historycznego i geograficznego opisu Indii Jamesa Rennela w tłumaczeniu na francuski J. Bousche.

Base price 3450,00 zł