WIEDZA O POLSCE

Wydawnictwo "Wiedza o Polsce", Warszawa 1932. Tomy I-III: 326, [1] s., [54] k. tabl.: fot., rys., mapy; 780, [2] s., [45] k. tabl.: fot., rys.; 446, [1] s., [16] k. tabl.: fot. Oprawa płócienna, ozdobna z barwnymi i złoconymi tłoczeniami. Przetarcia, oprawy; przebarwienia, zadarcia, zagniecenia papieru
147-wiedza-o-polsce