WIEDZA O POLSCE
Wydawnictwo "Wiedza o Polsce", Warszawa 1932.
Tomy I-III: 326, [1] s., [54] k. tabl.: fot., rys., mapy; 780, [2] s., [45] k. tabl.: fot., rys.; 446, [1] s., [16] k. tabl.: fot.
Oprawa płócienna, ozdobna z barwnymi i złoconymi tłoczeniami.
Przetarcia, oprawy; przebarwienia, zadarcia, zagniecenia papieru

Base price 460,00 zł