SZTAMBUCH, Polska, 1864-1870

17 x 26 cm, oprawa: granatowy plusz z tłoczeniami, złoceniami Właścicielka o imieniu Pelagia, wpisy w Warszawie i Opatowie, m.in: Antoni Sotkiewicz, T. Wodzicki, Emilia Viaznowska, Józef Barzyński, Ildefons Szumowski, cztery rysunki sygnowane: K. Wiszniewska, Wincenta Wiszniewska, Wanda Nawrocka
043-sztambuch-polska-1864-1870